eReport.sk
Seniori sú ľahkým cieľom podvodníkov
Seniori sú ľahkým cieľom podvodníkov. Ilustračné foto: shutterstock

Podvodník úradoval! Muž obral dôchodkyňu o tisíce eur, polícia žiada verejnosť o pomoc

Podvodník úradoval. Bratislavskí policajti hľadajú muža, ktorý mal seniorku pripraviť o 10.000 eur. Žiadajú verejnosť o pomoc pri jeho stotožnení. Prezídium Policajného zboru o tom informovalo na sociálnej sieti.

Podvodník úradoval

Podvodník sa mal poškodenej predstaviť ako pracovník kriminálnej polície. „Oznámil jej, že sledujú určité osoby, ktoré chcú ju a jej manžela okradnúť. Zo strachu o svoj majetok a dôverou, že falošný policajt jej chce pomôcť, poškodená postupovala podľa jeho pokynov. Vybrala v banke hotovosť vo výške 10.000 eur, ktoré v obálke skryla na dohodnutom mieste,“ priblížila polícia.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Polícia SR. Ilustračné foto: fb/polícia
  2. Seniori sú ľahkým cieľom podvodníkov
  3. Pošlime raketu do Bratislavy
  4. Spišiak pripustil legalizáciu tvrdých drog!

Verejnosť žiadajú o pomoc

V tejto súvislosti žiada verejnosť o pomoc pri stotožnení muža, ktorého video zverejnila na sociálnej sieti. „V prípade, ak disponujete informáciami o osobe na videu alebo skutočnosťami  súvisiacimi s prípadom. Kontaktovať nás môžete na bezplatnom čísle polície 158 alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení. Prípadne nám napíšte formou správy na FB profile Polícia SR – Bratislavský kraj,“ dodala.

V Kolumbii zadržali Slováka

V Kolumbii zadržali Slováka. Z drogovej trestnej činnosti obvineného Slováka Michala P. vzali v Kolumbii do väzby. Zadržaný bol na základe medzinárodného zatýkacieho rozkazu. Ministerstvo spravodlivosti (MS) SR poslalo tamojším orgánom diplomatickou cestou žiadosť o jeho vydanie na Slovensko. Prezídium Policajného zboru o tom informovalo na sociálnej sieti.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Podvodník úradoval! Muž obral dôchodkyňu o tisíce eur, polícia žiada verejnosť o pomoc

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti