eReport.sk
Premiér Igor Matovič vyzýva ľudí, aby na Silvestra nechodili po rodine ani kamarátoch. Foto: tasr

Podrobný horoskop Igora Matoviča: Je cynický, lakomý a toto ho čaká

Čo veštia hviezdy predsedovi vlády Igorovi Matovičovi? Podrobný horoskop nášho premiéra vypracoval pre eReport astrológ Štefan.

Vzhľadom na fakt, že nepoznám presný čas narodenia pána Igora Matoviča, stanovil som z tohto dôvodu čas jeho narodenia na 12:00. Podľa tohto iba fiktívne stanoveného času, má tento človek svoj Ascendent v zemskom, nočnom, pohyblivom i ženskom astrologickom znamení Panny a jeho vládnucou planétou je Merkúr nočného vplyvu a v deň narodenia tejto osoby sa nachádzal v astrologickom znamení Býka v 9.astrologickom dome (Strelec) a vytvoril negatívne aspekt na planétu Jupiter. Ten sa toho dňa, nachádzal v astrologickom znamení Vodnár v 6. astrologickom dome (Panna) a toto je ten naozaj relevantný dôvod, prečo táto osoba, vždy príliš citlivo reaguje i na opodstatnenú kritiku nielen zo strany jej pracovného okolia, ak má toto diametrálne odlišný názor, ale dosť často dokonale nenávidí dokonca už i tú konštruktívnu kritiku zo strany svojich priateľov.

Na nepriaznivé informácie, ktoré smerujú z okolia smerom k tomuto človeku, reaguje veľmi často nielen arogantne i urážlivo, ale so zaujatím extrémne tvrdohlavého stanoviska. Robí tak namiesto toho, aby vo svojej Duši úprimne prijal a vždy konštruktívne spracoval i tú ostrejšiu kritiku. Ľudia, ktorí sa narodili presne v tento deň, na tomto mieste, presne v tento čas, veľmi radi v živote zaujmú tvrdohlavý postoj. Často si chcú nielenže presadiť výhradne iba ten svoj názor za absolútne každú cenu, ale jednou z hlavných čŕt ich charakteru, je úžasne silná schopnosť dosiahnuť vždy iba svoj cieľ. Hoci aj kruto cynickým a skutočne brutálnym vydieraním nie len jednotlivca, ale dokonca i viacerých ľudí súčasne.

Luna vo fáze rastu na 15° v astrologickom znamení Panny v 1.astrologickom dome (Baran) zasiahnutá negatívnym aspektom (kvadratúra) zo Saturna, ktorý sa nachádzal presne na 19° a 40´v znamení Blížencov v 10. astrologickom dome (Kozorožec) poukazuje vždy na obrovskú tvrdosť hraničiacu s brutalitou v jednaní s ľuďmi, najmä s jeho podriadenými a tiež na obrovské sklony nedodržiavať dané slovo, na extrémnu lakomosť, na sklony k finančnému zdieraniu priamo hraničiacemu s novodobým otrokárstvom.

Slnko na 20° v astrologickom znamení Býka, ktoré bolo v piatok 11.05. 1973 o 12:00 v 9. astrologickom dome (Strelec) poukazuje tiež i na to, že peniaze sú pre túto osobu, skutočne náboženskou modlou i napriek tomu, že sa pred svojím okolím veľmi snaží vzbudiť dojem, že je to presne naopak – že jemu na peniazoch vlastne vôbec nezáleží, že dokáže nezištne pomáhať či peniaze aj darovať.

Musím objektívne konštatovať i ten fakt, že v tomto astrologickom horoskope tejto osoby, naozaj existuje aj pár veľmi pozitívnych – veľmi pekných, skutočne harmonických aspektov. Avšak tie sú oproti tým extrémne negatívnym planetárnym a hviezdnym aspektom zastúpené, skutočne len v žalostne malej miere a sú v živote tejto osoby, alebo v životoch ľudí, ktorí presne týmto astrologickým horoskopom disponujú, bohužiaľ veľmi málo, prípadne veľmi zriedkavo viditeľné. Tento človek sa skutočne dokáže správať i veľmi priateľsky a byť pri tom i na masy ľudí aj veľmi sugestívne pôsobiacou osobou s významným prvkom revolty vo svojej osobnosti, ktorá je do istej miery občas aj veľmi komická i úprimne humorne na ľudí pôsobiaca. Málokto vie, že čo sa toho hereckého a komického umenia týka, spôsobuje to pozitívny aspekt (120°) Venuša – Pluto. Nikto na svete nie je neomylný ani dokonalý, ale ja som si istý tým, čo sa osoby pána Igora Matoviča týka, že on by bol určite oveľa lepším hercom a aj skvelým komikom, než je v súčasnosti politikom.

Napriek tomu faktu, že toto rozhodne nie je žiadna politologická analýza, ale z mojej strany, ako zo strany astrológa, len fakt úprimný pokus o najpresnejšiu astrologickú analýzu osoby premiéra Slovenskej republiky – pána Igora Matoviča, musím konštatovať aj tú skutočnosť, že hviezdne a planetárne aspekty, ktoré hovoria pre mňa úplne jasnou rečou, poukazujú aj na to, že na Slovensku príde k predčasným parlamentným voľbám a nielenže tieto sa celkom určite uskutočnia najneskôr na jeseň roku 2021, ale že tieto budú pohrebom celej tejto súčasnej vlády.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Podrobný horoskop Igora Matoviča: Je cynický, lakomý a toto ho čaká

Odoberať
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti