eReport.sk
foto: archív

Hrdinom dnešnej doby poďakovala aj herečka Zuzana Vačková


ĎAKUJEME HRDINOM DNEŠNEJ DOBY je projekt eReport.sk, ktorého cieľom je v prvom rade poďakovať sa všetkým, vďaka ktorým počas pandémie máme zabezpečený pohodlný život. A v druhom rade je výzvou pre čitateľov, aby tiež venovali pesničku, či pozdrav ich osobným hrdinom. Do tohto projektu sa zapojili slovenskí umelci ako Paľo Hammel, Miroslav Dvorský, Paľo Drapák, ale aj študenti skvelej opernej speváčky Andrey Hulecovej, Robo Papp, Juraj Bača, Robo Opatovský, Dušan Jarjabek, Sáva Popovič, Gizka Oňová, Zuzana Vačková, Ibi Maiga, Mons. František Rábek, Marcela Molnárová, Bibiana OndrejkováPeter Lupták, Matej Vaník, Eva a Marián Varhaníkovi, Martin Vetrák a Marcel Nemec.

Zuzana Vačková a jej poďakovanie

Postupne sa k nám pridávajú ďalší, ktorých pozdrav budeme zverejňovať spolu s vašimi poďakovaniami. Naši hrdinovia týchto dní si to určite zaslúžia a aspoň takto im dáme vedieť, že na nich myslíme a ďakujeme im.

Ak by ste sa chceli zapojiť aj vy a poďakovať sa záchranárom, sestričkám, lekárom, predavačkám, či vášmu susedovi, ktorý vám v týchto časoch pomohol, pošlite nám krátke video a my ho uverejníme.

Ďakujeme za príspevok do projektu HRDINOVIA DNEŠNEJ DOBY.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Hrdinom dnešnej doby poďakovala aj herečka Zuzana Vačková

KOMENTOVALI STE: