tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
foto: facebook DJ

Hrdinom dnešnej doby poďakoval aj politik Dušan Jarjabek

ĎAKUJEME HRDINOM DNEŠNEJ DOBY je projekt eReport.sk, ktorého cieľom je v prvom rade poďakovať sa všetkým, vďaka ktorým počas pandémie máme zabezpečený pohodlný život. A v druhom rade je výzvou pre čitateľov, aby tiež venovali pesničku, či pozdrav ich osobným hrdinom. Do tohto projektu sa zapojili slovenskí umelci ako Paľo Hammel, Miroslav Dvorský, Paľo Drapák, ale aj študenti skvelej opernej speváčky Andrey Hulecovej, Robo Papp, Juraj Bača, Robo Opatovský, Dušan Jarjabek, Sáva Popovič, Gizka Oňová, Marcela MolnárováMatej Vaník, Eva a Marián Varhaníkovi, Martin Vetrák a Marcel Nemec.

Dušan Jarjabek a jeho poďakovanie

Do nášho projektu nám poslal svoje video aj pán Dušan Jarjabek – tentokrát ako operný spevák a priložil hudobný darček.

Ďakujem všetkým tým, ktorých denný pracovný čas je 24 hodín a viac, všetkým tým lekárom, sestričkám, sanitárom, všetkým dobrovoľníkom, všetkým tým, ktorí stoja na druhej strane tejto ničivej a protivnej pandémie, ktorá nielen ničí ale aj častokrát končí životy, keď sa znovu všetci zamýšľame nad tým, čo je vlastne pre ľudský život to najpodstatnejšie. Vďaka všetkým tým, ktorí bojujú za nás a v mene nás a ktorí dnes ozaj nemôžu tlieskať.

Postupne sa k nám pridávajú ďalší, ktorých pozdrav budeme zverejňovať spolu s vašimi poďakovaniami. Naši hrdinovia týchto dní si to určite zaslúžia a aspoň takto im dáme vedieť, že na nich myslíme a ďakujeme im.

Ak by ste sa chceli zapojiť aj vy a poďakovať sa záchranárom, sestričkám, lekárom, predavačkám, či vášmu susedovi, ktorý vám v týchto časoch pomohol, pošlite nám krátke video a my ho uverejníme.

Ďakujeme za príspevok do projektu HRDINOVIA DNEŠNEJ DOBY.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Hrdinom dnešnej doby poďakoval aj politik Dušan Jarjabek

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku