eReport.sk
Angelina Jolie , foto: profimedia

Vydesila fanúšikov! Pochudnutá Angelina Jolie na verejnosti

Po dlhej dobe vyliezla herečka Angelina Jolie (45) zo svojho miliardového sídla na verejnosť. Fanúšikov prekvapilo, že opäť výrazne pochudla.

Keď sa filmová hviezda prechádzala ulicami Kalifornie, mala polovicu tváre zakrytú šálom a postavu ukrývala pod teplým kabátom. Zvesti o tom, že sa niekdajší sexsymbol Hollywoodu opäť trápi s anorexiou, utíchli.

Jej novoročný výlet do obchodov, ku ktorému prizvala aj dcéry Zaharu a Vivienne, však opäť znepokojili jej fanúšikov. Fotografi zachytili exmanželku Brada Pitta na nákupoch na Melrose Ave v Los Angeles. Na sebe mala biele voľné šaty a modré rúško.

Americká hviezda vyzerala nezdravo „Je strašne vychudnutá,“ reagoval na fotografie jeden z jej fanúšikov. „Vyzerá úplne inak ako naposledy,“ reagoval ďalší. Väčšina sa však zhodla na tom, že Angelina je čím ďalej krásnejšia. „Je to skrátka kráľovná!,“ tvrdil jej fanúšik. Ďalší reagoval podobne. „Božské telo a úžasný vkus.“ Jolie má na tento rok pripravené tri filmy, kde žiari v hlavnej role. Otázkou zostáva, kedy sa počas pandémie skutočne dostanú do kín.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vydesila fanúšikov! Pochudnutá Angelina Jolie na verejnosti

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti