eReport.sk
Princ Harry a Meghan Markle, foto: profimedia

Po tragickom potrate majú dôvod na radosť: Meghan Markle je tehotná!

Archie bude veľký brat. Meghan Markle (39) je znovu tehotná a kráľovská rodina sa čoskoro rozrastie o ďalšieho člena. Informáciu o tehotenstve vojvodkyne zo Sussexu potvrdila hovorkyňa páru. Na sociálnej sieti sa takisto objavila potvrdzujúca fotografia blízkeho priateľa páru.

Meghan Markle a princ Harry, ktorí žijú v súčasnej dobe v Kalifornii, čakajú druhé bábätko. „Môžeme potvrdiť, že z Archieho bude veľký brat,“ uviedla hovorkyňa páru. Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu sú z očakávania druhého potomka nadšení.“

Meghan je opäť tehotná!

Foto: Instagram

Radostnú správu zdieľal aj dlhoročný priateľ páru, fotograf Misan Harriman, a to pomocou fotografie, ktorú sám urobil. „Meg, na vašej svadbe som bol svedkom začiatku príbehu vašej lásky a som poctený, že môžem zdokumentovať, ako pokračuje,“ napísal Harriman na Instagrame.

Je to len pár mesiacov, čo sa Meghan zverila denníku New York Times, že počas posledného tehotenstva potratila a prišla o svoje nenarodené dieťa. Jej prvorodený syn Archie bude mať v máji dva roky. Podľa fotografie možno súdiť, že Meghan je v pokročilom štádiu tehotenstva a na malého princa nebudeme čakať priveľmi dlho.

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.