eReport.sk
Wanda Adamík Hrycová počas natáčania sa neubránila slzám, foto: rtvs

Po smutných dňoch konečne radosť: Wanda Adamík Hrycová sa pochválila peknou novinkou!

Producentka Wanda Adamík Hrycová (43) prežila po smrti otca Andyho Hryca (†71) neľahké chvíle. Na sociálnej sieti sa však po dlhej dobe pochválila aj peknou novinkou.

Toľko smútku a trápenia, čo posledné mesiace prežívala Wanda Adamík Hrycová, by nie každý uniesol. Pred pár mesiacmi prišla o milovaného otca Andyho. Mali krásny a láskyplný vzťah a jeho stratu niesla nesmierne ťažko. V týchto dňoch má však dôvod na radosť. Jej mamička oslávila okrúhle narodeniny. „Moja maminka mala včera 70. narodeniny. Stretli sme sa v úzkom rodinnom kruhu zaočkovaných ľudí alebo tých, ktorí tú pliagu čerstvo prekonali, aby sme nikoho neohrozili. Najprv sa veľmi bránila, lebo tatino odišiel len pred pár mesiacmi a o oslave života nechcela ani len počuť. Ja si však myslím, že práve preto, čo sme za posledný rok zažili, oslavovať musíme,“ napísala Wanda.

Mama Wandy Adamík Hrycovej oslavovala okrúhle narodeniny

Foto: Instagram

V dojemnom statuse pokračovala aj ďalej. „Takto pred rokom nikto netušil, že otec o pár dni ochorie na leukémiu, že strávi najbližšie dva mesiace v nemocnici, podstúpi náročnú liečbu a transplantáciu, že potom cela rodina ochorieme na Covid a napokon, že nás tato naveky opusti… tento rok ma naučil, že treba oslavovať vždy keď je príležitosť. Nikdy nevieme koľkokrát nám bude dopriate stráviť vzácny čas v spoločnosti svojich blízkych. A vidieť maminu po dlhých mesiacoch sa konečne usmievať, bola pre mňa ta najväčšia satisfakcia,“ rozpísala sa známa producentka. Wanda je trojnásobná mamička a je nesmierne rodinne založená. So stratou otecka sa vyrovnávala pomerne ťažko.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport