tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Shia LaBeouf, foto: profimedia

Známy herec skončil po sexuálnom napadnutí a týraní v liečebni

Herec Shia LaBeouf (34) nastúpil do liečebne. Tomu predchádzalo obvinenie hudobníčky FKA Twigs a štylistky Karolyn Pho. Obviňujú ho totiž zo sexuálneho napadnutia.

FKA Twigs podala na svojho expartnera žalobu pred pár mesiacmi. Obvinila ho zo sexuálneho napadnutia, ublíženia na zdraví a emočného týrania. Nie je známe, akú liečbu momentálne herec podstupuje, ukázalo sa však, že rozviazal pomer s agentúrou Creative Artists Agency. Podľa magazínu Variaty tak urobil preto, aby sa mohol sústrediť na liečbu. Shia LaBeouf sa v nemenovanom zariadení lieči už päť týždňov a jeho prepustenie bude závisieť od jeho stavu.

Expartnerka FKA Twigs a štylistka Pho herca obvinili zo sexuálneho napadnutia. Herec sa k tomu nedávno vyjadril. „Nie som v pozícii, aby som hovoril, ako sa niekto kvôli môjmu správaniu cítil. Som známy tým, že ubližujem ľuďom, ktorí sú mi najbližší. Hanbím sa za to a je mi ľúto, že som niekomu ublížil. Neviem, čo mám k tomu ešte povedať,“ vyjadril sa Shia.

Galéria

Jeho právnici potvrdili, že herec naozaj musel podstúpiť liečbu. Zástupcovia poškodených žien sa chceli dohodnúť mimosúdne s podmienkou, že sa pôjde liečiť. Ten však najprv podmienku odmietol.

LaBeouf bojuje s psychickými problémami už roky. V minulosti sa niekoľkokrát liečil, dokonca bojoval aj so závislosťou na alkohole. Jeho opilecké excesy skončili viackrát zatknutím. Ani spolupráca s ním nebola ľahká Svojej exmanželke sa dokonca vyhrážal smrťou. Pri poslednom liečení mu diagnostikovali posttraumatický syndróm, ktorý spôsobila trauma z detstva. Posledné dva roky herec na sebe pracoval a liečil sa. Zrejme však potreboval intenzívnejšiu liečbu.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Známy herec skončil po sexuálnom napadnutí a týraní v liečebni

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku