eReport.sk
Dominika Gottová, foto: profimedia

Po pobyte v liečebni sa cíti skvelo: Dominika Gottová prehovorila aj o manželovi!

Po roku a pol v Česku sa Dominika Gottová (47) presťahovala späť do Fínska. Dala sa dohromady s fínskym manželom, začala zariaďovať nový byt a absolvovala liečenie. Najstaršia dcéra Karla Gotta (†80) je mimoriadne spokojná.

„Žije sa mi lepšie, pretože mám väčší, modernejší a pokojnejší byt,” zverila sa Dominika Gottová, ktorá nedávno priletela do Prahy vybaviť posledné záležitosti ohľadom sťahovania. Manžel by jej mal so sťahovaním pomáhať. „Ostatné zariadime až sa Timo vráti z Mexika a to koncom mája. Musíme vybrať ten zbytok zariadenia, aby sa nám to obom páčilo,“ vysvetlila Dominika, ktorá je momentálne v Helsinkách sama. „Sme v dennom telefonickom kontakte. S manželom si pravidelne volávame. Klape nám to,“ povedala.

Gottová sa rozhodla vo Fínsku riešiť aj svoje zdravotné problémy. Nastúpila do liečebne, kde jej mali pomôcť so závislosťou na práškoch na spanie. Najstaršia dcéra Karla Gotta pôsobí znovu spokojne. „Cítim sa byť nabitá energiou a som šťastná. Moje vianočné želanie nebolo nič materiálne, chcela som byť len jednoducho šťastná, takže s malým oneskorením sa mi to splnilo,“ zverila sa Dominika. Do Čiech sa plánuje vrátiť až na jeseň a to na autogramiádu knihy Posledné roky s Karlom a na stretnutie s ockovými fanúšikmi.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport