eReport.sk
foto: archív

Po Maigovi vyštartovala polícia. Neuveríte, kto sa ho zastal!

Meno Ibrahima Maigu koluje slovenským šoubiznisom už poriadne dlho. Hoci sa umelec neobjavuje na filmovom plátne ani nespieva, stále dokáže prekvapiť. Raz ho to ťahá do politiky, potom vraj zase mal pomáhať Pavlovi Ruskovi s plánovaním úteku za hranice. Najnovšie sa zviditeľnil svojou teóriou o tom, prečo zomrel známy moderátor Julo Viršík.

„Že by náhoda? Vraj len dva dni po druhej dávke zomrel,“ zamýšľal sa na sociálnej sieti Maiga, ktorý zdieľal Viršíkov status z apríla, v ktorom uviedol, že sa dal očkovať. Maigova reakcia postavila do pozoru Políciu Slovenskej republiky. „Úbohý Ibrahim Maiga sa priživuje na smrti Jula Viršíka. Na podprahové a primitívne aktivity Igrahima Maigu na internete sme upozorňovali už viackrát. V honbe za lajkami a akýmsi falošným pocitom popularity je schopný napísať aj najväčšiu tuposť, len aby mal pocit, že ho ľudia majú radi,“ pustili sa do umelca policajti, pričom mu pripomenuli, že napríklad v Mali je povinné očkovanie proti žltej zimnici. „Bez toho nikoho do krajiny nepustia,“ píše polícia, ktorá sa poriadne rozhorčila a Maigovi naložila.

Polícia odporúča Maigovi, aby radšej mlčal. – Foto: archív IM

Na záver totiž policajti pripojili aj radu: „Pán Maiga, skúste raz v živote spraviť niečo užitočné. Buď mlčte, alebo choďte pomáhať lekárom na Slovensku, v štáte, ktorý vás prijal a ponúkol vám podmienky na vašu krátku umeleckú kariéru.“ Podľa Maigu ide o snahu ho zdiskreditovať. „Mňa by zaujímalo, kto si objednal tento trápny článok, ktorý mi pripadá ako od nejakého zakomplexovaného a závistlivého človeka. Inak si to neviem vysvetliť,“ krúti hlavou bývalá hviezdička nad policajným statusom. Nie je jediný, komu sa nepáči.

Maigovi totiž prekvapivo pribehol na pomoc aj šéf SNS Andrej Danko. „Na facebookovej stránke policajného zboru je napísané, že Ibrahim Maiga je tupec. Zdieľajú to, a hovoria, že sa tupý naháňa za lajkami. Vyzývame ich, aby tento status stiahli. Igrahim Maiga vyjadril svoj názor, že smrť nášho milovaného Jula Viršíka súvisí s očkovaním. Je to jeho názor. Na to má právo. Nech sa vyšetrí aká je pravda, ale polícia nemôže hovoriť o komkoľvek, že je tupec,“ rozčuľuje sa národniar, ktorý žiada od polície, aby sa Maigovi ospravedlnili.

Šéf SNS Andrej Danko sa Maigu zastal. Políciu žiada o ospravedlnenie. – Foto: tasr

„Polícia nesmie útočiť a presahovať určité pravidlá,“ zdôraznil Danko. Ministerstvo zdravotníctva však už zverejnilo, čo bolo dôvodom úmrtia Jula Viršíka. „Závery pitvy preukázali vážne cievne postihnutie srdca z chorobných príčin, dôsledkom ktorých došlo k zlyhaniu srdca. Očkovanie, ktoré absolvoval pred vyše 1,5 mesiacom, nie je možné dávať do súvisu s jeho úmrtím,” uviedol patológ Michal Palkovič.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Po Maigovi vyštartovala polícia. Neuveríte, kto sa ho zastal!

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti