eReport.sk
Krisztián Forró. Foto: fb/forro.krisztian.hivatalos

Platforma Most-Híd v rámci strany Aliancia si zvolila nové vedenie

Stranu Aliancia ďalej tvoria tri platformy, jednou z nich je Most-Híd. Po odchode viacerých jej členov a zakladajúcich osobností si platforma zvolila nové vedenie. Predsedom sa stal Attila Pál a predsedom republikovej rady platformy Peter Pandy. Informovali o tom na pondelkovej tlačovej konferencii.

„Rozhodnutie niektorých členov v rámci platformy považujeme za smutné,“ uviedol Pandy s tým, že odchod niektorých členov Mosta-Híd ho mrzí. Ozrejmil, že doteraz podalo žiadosť o vystúpenie z platformy 60 osobností. Podčiarkol, že Aliancia chce ďalej zastupovať záujmy menšín a regiónov.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

  1. Kde je pani prezidentka?
  2. Naď je najväčší konšpirátor

Opustili Alianciu

Líder Aliancie Krisztián Forró dodal, že strana je podľa stanov naďalej tvorená troma platformami. „Keď niekto chce robiť chaos, tak robí chaos,“ uviedol na margo odchodu viacerých členov Mosta-Híd.

Zakladajúce osobnosti Mosta-Híd s viacerými členmi opustili nedávno Alianciu pre nesúhlas s účasťou Györgya Gyimesiho na kandidátke strany. Následne sa dohodli na spoločnom postupe do parlamentných volieb s Modrými okolo Mikuláša Dzurindu. Ďalej pokračujú ako subjekt „Modrí, Most-Híd“.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Platforma Most-Híd v rámci strany Aliancia si zvolila nové vedenie

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php