eReport.sk
YouTube
Ilustračná snímka, zdroj:shutterstock

Platená verzia od YouTube predčila všetky očakávania. Ponúka jednu dôležitú vec!

Pri aplikáciách, ktoré streamujú hudbu, si väčšina z nás okamžite predstaví Spotify či Apple Music, zabudnúť určite nemôžeme ani na iné veľké mená ako je Amazon Music a Tidal.

Získali viac ako 50 miliónov používateľov

K spomínaným sa už dávnejšie pridala aj služba od Googlu, ktorá spadá pod YouTube. Ten netreba nikomu predstavovať. Najnovšia konkurencia rastie rýchlejšie, než ktokoľvek predpokladal, informuje Czech Crunch. YouTube Music a Premium sa práve pochválili päťdesiatimi miliónmi aktívnych používateľov. Za rok sa im teda podarilo zlákať 20 miliónov nových ľudí

Jedna veľká platforma, vytvorená z viacerých menších

Od ostatných streamovacích služieb sa ponuka YouTube líši vo viacerých aspektoch. Prvým zásadným rozdielom je, že ide o jednu veľkú streamovaciu službu, ktorá sa dá rozdeliť.

Lepšia cenová ponuka

Základom je YouTube Premium, ktorý v sebe spája hudbu a video. Ak vám na prémiových videách až tak nezáleží a ste zameraní len na hudbu, vytvorili samostatnú službu YouTube Music, ktorá je cenovo dostupnejšia. Za celý balíček mesačne zaplatíte 7,19 € a len za hudbu 5,99 €. Cena je úplne tak rovnaká ako tá, za čo svoje služby ponúka konkurencia.

Snáď najväčšou výhodou YouTube Music oproti konkurencii je fakt, že sa viete ľahko dostať aj k rôznym alternatívnym verziám vašich obľúbených pesničiek. Okrem originálov si tak môžete pohodlne vypočuť aj rôzne covery či remixy, ktoré inde chýbajú.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport