eReport.sk
Zuzana Plačková, foto: instagram

Plačková oslavuje tridsiatku. Ďakujem, že ste mi dali zarobiť, odkazuje sledovateľom

Myslí na nich. Svojim fanúšikom poďakovala, že čo pre ňu robia.

„Posledných pár hodín ako 29 ročná zajtra veľký deň. Rozmýšľala som čo som ešte chcela stihnúť do 30 a poviem Vám že má nenapadlo naozaj nič. Splnila som si skutočne všetky materiálne sny ktoré som mala a teraz mám už len jedno prianie po 30. No a hlavne som vďačná za to že vás tu mám tak úžasnú komunitu ľudí. Milujem vaše krásne správy, ktoré mi robia deň krajším pretože vďaka Vám si žijem šťastne a voľne,“ napísala so srdiečkami.

Influencerka nedávno informovala, že plánuje svoj druhý domov v Dubaji, kde si už vyhliadla apartmán. Počas korony precestovala niekoľko destinácií. Fanúšikov zásobuje svojimi zážitkami, ktorí jej životný štýl hltajú ako diví. Rada sa obklopuje značkovými kúskami. Pred rokom šokovala nápadným terénnym autom, ktorým brázdi ulice. Najnovšie si pre obdivovateľov pripravila ďalšiu novinku. Chce si totiž kúpiť exkluzívnu nehnuteľnosť. Dovolenku teraz trávi s kamarátmi v Dubaji. Tam sa podľa jej vyjadrení plánuje aj časom zabývať. Vyhliadla si apartmán s priestrannou terasou a niekoľkými izbami. Do emirátov sa chce presťahovať s manželom. Oznámila, že sa sťahuje prvého novembra. Dovtedy si chce nový domov zariadiť podľa vlastných predstáv.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Plačková oslavuje tridsiatku. Ďakujem, že ste mi dali zarobiť, odkazuje sledovateľom

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php