tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Petra Vlhová na trati vo Flachau, foto:tasr

Petra Vlhová sa pustila do prípravy: Obvinenia a kritiku nerieši!

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová (25) čelila v posledných dňoch obvineniam zo strany českých médií. Tie označili rodáčku z Liptovského Mikuláša za zlodejku. Údajne sa má pokúšať Vlhovej tím získať do svojich radov, skúseného servismana českej reprezentantky Ledeckej. Obvinenia však držiteľka veľkého kryštáľového glóbusu nerieši, a naplno sa začala pripravovať na nadchádzajúcu sezónu.

Vlhová ukončila začiatkom apríla spoluprácu s Liviom Magonim. Taliansky kouč ju trénoval od roku 2016. Meno nového hlavného trénera ako i ďalších nových členov jej realizačného tímu zatiaľ neprezradila: „Stále to ešte riešime. Ako sme sa rozhodli, to sa dozvie verejnosť v pravý čas. Myslím, si že nie je potrebné o tom ďalej hovoriť. Samozrejme nechceme to naťahovať dva mesiace, aj my to potrebujeme uzatvoriť.“ Dukla Banská Bystrica v súčasnosti zamestnáva na plný úväzok nielen Vlhovú, ale aj asistenta hlavného trénera Mateja Gemzu a ďalšieho člena realizačného tímu, jej brata Borisa Vlhu.

Petra Vlhová sa naplno pripravuje na novú sezónu

Foto: ig/petravlhova

Petra Vlhová si vo štvrtok prevzala od riaditeľa VŠC Romana Benčíka ocenenie a kyticu kvetov. „Je pre nás hrdosťou, že Petra vyrastá a postupne sa etabluje medzi obrovské osobnosti športu, ktoré máme vo Vojenskom športovom centre Dukla. V súčasnosti Peťa nadväzuje na veľké úspechy olympijských medailistov z jednotlivých športov. Z nášho pohľadu chýba Petre Vlhovej iba jeden krôčik, aby sa dostala na špičku ľadovca našich fantastických športovcov. Aby sa mohlo udiať to, po čom všetci túžime, teda aby jej podobizeň mohla pribudnúť v Športovej hale Dukla,“ vyhlásil na tlačovej konferencii Benčík.


Petra Vlhová na oficiálnej návšteve prezidentky SR Zuzany Čaputovej – Foto: tasr

„Verím, že tento významný krok sa podarí Petre v budúcom roku naplniť. Potenciál na to má. Ak nie budúci rok, tak o ďalšie štyri roky. Jej portrét by sme s hrdosťou radi vyvesili v tejto našej hale.“ Petra Vlhová poďakovala za podporu a k ambíciám, ktoré od nej VŠC očakáva, uviedla: „Stále ma to baví a verím, že mám veľa rokov lyžovania pred sebou. Viem, že posledný cieľ a krok je ešte pred nami. Dúfam, že to vyjde, a ak nie, budeme pokračovať ďalej, aby vyšiel neskôr.“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Petra Vlhová sa pustila do prípravy: Obvinenia a kritiku nerieši!

Aktuálne v kategórii

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku