eReport.sk

Petra Vajdová sa konečne vracia na obrazovky!

Prežila problémy s alkoholom a náročné liečenie. Vydala sa a porodila vytúženého syna. Po dlhej pauze sa herečka Petra Vajdová konečne vracia na televízne obrazovky.

Televízne upútavky na seriál Pán Profesor avizujú, že by sa v ňom mala objaviť aj tridsaťpäťročná herečka Petra Vajdová. Okrem toho ju diváci budú môcť vidieť aj v ďalšom seriálovom hite Sestričky. Petra by sme mali v blízkej buducnosti vidieť aj v novom filme podľa evitovky. Vyzerá to tak, že opäť dostala ďalšiu šancu a svet šoubiznisu ju úplne nezavrhol.

Problémy s alkoholom mala počas tanečnej šou Let´s dance

Petra Vajdová pred pár rokmi prežila komplikované obdobie. Pre nešťastnú lásku k ženatému režisérovi pozerala pričasto na dno pohárika. Keď havarovala pod vplyvom alkoholu, bolo to silné memento, že vo svojom živote musí niečo zmeniť. Odišla na liečenie do Čiech, kde stretla novú lásku. Dnes sú s bývalým alkoholikom Martinom manželmi a spoločne vychovávajú vytúženého syna.

foto: profimedia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Petra Vajdová sa konečne vracia na obrazovky!

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php