eReport.sk

Petra Polnišová: Zamilovaná až po uši! Vieme, čo je korením jej nového vzťahu.

Po strastiplnej ceste lásky a sklamaniach, ktoré s mužmi zažila, je herečka konečne spokojná a šťastná. „S mužom sme naladení na tú istú vlnu,“ prezradila kamarátke Evelyn.

Obľúbená slovenská herečka Pera Polnišová (44)nemusí bojovať o pozornosť partnera ako Erika v Hornej Dolnej. Jej vzťah je harmonický a je v ňom uvoľnená a sama sebou. Povedala to Evelyn v podcaste PS: To bolelo.

Evelyn prezradila aj viac, ako chcela. Petra si svoje súkromie prísne stráži.

Dve manželstvá jej skrachovali. S architektom Jaroslavom Tkáčom (47) nemala deti, s Francúzom Matthieuom Darrasom (40) má dvoch synov. Príslovie „do tretice všetko dobré“ sa v jej prípade stopercentne potvrdilo. Herečka na svojho nového chlapa Juraja Brocku (42) nedá dopustiť. A ukazuje sa, že korením ich vzťahu je humor. „Ja sa s tým mojím iba smejem. Ale myslím si, že to tak má byť. My sme proste naladení na tú istú vlnu,“ prezradila o producentovi Jurajovi Brockovi, s ktorým si rozumie aj po pracovnej stránke. Spolupracovali pri filme Známi Neznámi, kde si Peťa aj zahrala. „Je nám spolu dobre, pretože dokážeme zohrato fungovať a keď je problém, urobíme rozumný kompromis, ktorý vyhovuje obom.“

Prvé manželstvo s architektom Jaroslavom Takáčom jej nevyšlo

Herečka úprimne priznala, že po rozvode s bývalým manželom a francúzskym publicistom Matthieuom Darrasom mala strach zo samoty a chvíľami prepadala panike, pretože neverila, že niečo pekné ešte príde. S exmanželom Matthieuom, s ktorým má dvoch synov, má však aj napriek tomu, že sa ich cesty rozdelili, ukážkový vzťah. „Fungujeme oddelene už dlhší čas a obaja sme si vedomí, že sme sa rozišli z nejakého dôvodu. Dávame si záležať na výchove detí, chceme, aby videli, že je spokojný otec aj mama a aby to tak cítili aj ony. Bála som sa scenára, keď sa cez deti konajú rôzne pomsty, rodičov zaslepí vlastné ego a ich zranenia,“ prezradila nedávno v rozhovore pre SME ženy. Herečkine deti chodia do francúzskej školy a má s nimi otvorený, kamarátsky vzťah. Jej desaťročný syn ju už vie ukážkovo spacifikovať. Keď sa mu snaží veci vysvetľovať, upozorní ju:  „Mama dobre hovoríš, ale strašne dlho. Povedz mi to jednou vetou“. Viete si to pri Peti Polnišovej vôbec predstaviť?

Foto: tasr, profimedia, fcb


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Petra Polnišová: Zamilovaná až po uši! Vieme, čo je korením jej nového vzťahu.

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti