eReport.sk
Poslankyňa Petra Krištúfková, foto: profimedia

Petra Krištúfková prišla definitívne o bývalého: Zásnuby s inou!

Krátko na to, ako skončil vzťah s Petrou Krištúfkovou, vrhol sa do náruče krásnej modelky. Tá už nosí na prste zásnubný šperk.

Po známom multioteckovi Borisovi Kollárovi „zdedil“ podnikateľ Tomáš Sebök až tri jeho bývalé partnerky. Prvá, ktorá hľadala šťastie v jeho náručí, bola Linda, v tom čase Rezešová. Exmanželka košického podnikateľa Júliusa Rezeša sa neskôr vydala za podnikateľa Romana Antala . Ale tomuto manželstvu je už dávno koniec. Po rozchode s Lindou sa dal Boris Kollár dokopy s Martinou Štofaníkovou, niekdajšou priateľkou tenistu Dominika Hrbatého.

Vysťahoval ju

Slobodná mamička Martina Štofaníková neskôr, na prelome leta a jesene 2010, randila práve s Tomášom Sebökom a stala sa tak jeho druhou Kollárovou bývalou. Tá má s multioteckom Šimona Heliodora. Do tretice zbalil Kollárovi Petru Krištúfkovú. S tou si ešte pred štyrmi rokmi vymieňal počas volebnej noci horúce bozky. Krátko na to podnikateľ Tomášom Sebökom zbalil političke veci a vysťahoval ju z jeho bytu, kde s ním žila aj s dcérou Ester, ktorú splodila s Kollárom. Vzťah skončil po vyše dvoch rokoch.

Budú svoji?

Na blond poslankyňu si už zrejme dnes ani nespomenie. Šťastný je po boku návrhárky a modelky Klementíny Tomrecaj. Tej sa už nejaký čas leskne na prste zásnubný prsteň. Podľa blízkych kamarátov je dvojica zasnúbená, ale svadby sa ešte tmavovláska nedočkala. Páru zrejme veľký deň prekazila aj koronakríza. Kvôli pandémii museli viaceré vzťahy svadbu posunúť.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport