eReport.sk
Petra Janů
Petra Janů , foto: profimedia

Petra Janů prežila rodinnú tragédiu: Pokus o samovraždu a zákerný covid!

Známa speváčka Petra Janů (68) prišla o svojich blízkych, ktorí podľahli nebezpečnému koronavírusu. Jej strýko a teta zomreli a ich syn sa pokúsil o samovraždu. Speváčka o tragédií nedávno prehovorila…

Rodine českej speváčky Petre Janů sa pandémia koronavírusu nevyhla a bohužiaľ za sebou zanechala tragické následky. Chorobe podľahol speváčkin strýko a nakazila sa aj jej teta, ktorá nemala o odchode svojho manžela ani poňatia, pretože jej zdravotný stav bol zlý a rodina ju chránila pred ďalším stresom. Situáciu ťažko niesol ich syn, ktorý si dával za vinu, že rodičov nakazil. Vyskočil z okna a skončil s mnohopočetnými zlomeninami v nemocnici. Petra sa so svojím smútkom zverila aj českým médiám. „Tetuška so strýčkom sú už v nebi,“ povedala.

Táto tragédia bola ranou pre celú ich rodinu. „Teta už na tom bola lepšie, dokonca nám na fotkách mávala a vyzeralo to tak, že je všetko na dobrej ceste. Mala tracheostómiu, takže nemohla hovoriť, no i napriek tomu sa pýtala, čo jej s jej manželom,“ prezradila Petra. S ich synom, ktorý kvôli tragédií vyskočil z okna to tiež nevyzerá ideálne. „Vyťahujú mu pomaličky skrutky a dávajú ho dohromady,“ zverila sa speváčka.

O staršieho syna sa stará jeho mladší brat, ktorý musel vybavovať aj pohreb rodičov. Speváčka teraz trávi voľný čas na chalupe v Južných Čechách, kde sa snaží prečkať neľahkú covidovú dobu. „Túžobne pozerám na kalendár, kde mám na jún nejaké vystúpenia, tak sa to hádam podarí. Starám sa o záhradku, mám už aj krásne narcisy. Všetko nejako funguje, len veci okolo mňa sa nejako kazia,“ dodala smutne na záver.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport