tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Peter Marcin, foto: Milan Krupčík, RTVS

Priznanie Petra Marcina: Súkromie ovplyvňuje moju prácu!

Moderátor a herec Peter Marcin má už sedem rokov vlastnú talkšou Neskoro večer. V rozhovore hovorí o svojej práci, hosťoch, ale aj o tom, čo v živote ľutuje.

Ste jedným z mála moderátorov na Slovensku, ktorí majú vlastnú televíznu talkšou. Čo je v tomto smere vašou doménou? V čom sa cítite komfortne?

Ja som niečo podobné ako túto talkšou robil už strašne dávno. Podobnú reláciu som robil v Rádiu Twist, mal som aj obdobnú reláciu v RTVS s názvom Chodili sme spolu. Každá talkšou mi je blízka. Som v prvom rade herec a zabávač, a preto som rád, že môžem robiť takýto typ talkshow, kde môžem hrať v scénkach, improvizovať alebo spievať. Je to u mňa tak päťdesiat na päťdesiat. Polovicu času je rozhovor, druhá časť je vždy nejaká akcia s hosťami

Čo je pre vás na moderovaní talkšou najťažšie?

Najťažšia na celej talkšou je moja príprava. Chcem byť vždy výborne pripravený. Neskoro večer robím už siedmy rok, je to úspešný program. Ťažké je aj zháňanie hostí, ktorých si vyberám, no obvoláva ich produkcia. Akonáhle sa ocitnem na javisku, cítim sa výborne.

Neskoro večer má vždy troch hostí. Vyberáte si ich vždy osobne?

Viac-menej si hostí vyberám sám, pomáha mi s tým produkcia mojej talkšou. Vždy sa snažím, aby boli téma aj hosť aktuálni. Oslovím napríklad speváka, ak má nové CD, či herca, ktorý má novú rolu. Okrem šoubiznisu sa snažím vyberať aj iných zaujímavých hosti, ktorí majú čo povedať.

Peter Marcin má úspešnú talkšou, foto: Milan Krupčík, RTVS

Koho považujete za najlepších respondentov, akých ste zatiaľ v šou Neskoro večer mali?

Tých zaujímavých hostí bolo za tie roky neskutočne veľa. Vo všeobecnosti ma vždy prekvapia ľudia, o ktorých by ste to, že sú výreční a vtipní zároveň, na prvý pohľad nepovedali. Mnohí ma dokážu pozitívne prekvapiť.

Bol niekto aj problémový, či menej komunikatívny?

To sa mi zatiaľ, našťastie, nestalo. Vždy pri nakrúcaní mojej talkšou máme výbornú atmosféru. Robím všetko preto, aby sa moji hostia cítili dobre a uvoľnene. Snažím sa byť milý a príjemný. Potom je vždy skvelá atmosféra.

V slovenskom šoubiznise je viacero úspešných moderátorov. Kto sa vám osobne páči a prečo?

Čo sa týka talkšou, tak sa mi veľmi páči Adela Vinczeová. Je veľmi pohotová, u mňa bola dokonca už dvakrát. Moderátori inak sú širokým pojmom, nerád by som označil len zopár mien.

Ako vnímate konkurenciu? Motivuje vás k lepším výkonom?

Konkurenciu veľmi nevnímam. Táto sféra je dosť špecifická a talkšou môjho formátu veľa ľudí nerobí. Som rád, že v nej môžem kombinovať prvky rozhovoru a akcií s hosťami. Nebavilo by ma robiť len čistú talkšou s rozhovormi.

Je niečo, čo vo svojej kariére ľutujete a možno by ste to rokmi urobili inak?

Nie, neľutujem nič. Som spokojný so svojou kariérou a za úspech vďačím v prvom rade televíznym divákom. Ľutujem, že som sa viac nevenoval divadlu.

Do akej miery je pre vás v živote podstatné dobré rodinné zázemie?

Dobré rodinné zázemie je základ. Ak je človek nespokojný vo svojom súkromí, tak nemôže svoju profesiu vykonávať dobre. Pri mojej práci nemôžem byť naštvaný. Musím mať v súkromnom živote pohodu, by som vedel tvoriť a robiť kvalitnú zábavu.

Čo vás na živote a takisto aj na vašej práci najviac baví?

Milujem pozitívny divácky ohlas. Svoju prácu mám rád. Odmalička som chodieval na recitačné súťaže, či na divadelné krúžky. Ísť na herectvo bola prirodzená voľba. Bol to skrátka môj sen. Čo sa týka talkšou Neskoro večer, teší ma pozitívna spätná väzba. Na facebookovej stránke máme vyše sto tisíc fanúšikov. Vďaka ohlasom vidieť, že to je nesmierne sledovaná relácia.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Priznanie Petra Marcina: Súkromie ovplyvňuje moju prácu!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku