tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Peter Čambor, foto: facebook

Moderátor Peter Čambor: Po vyhadzove z Markízy a TA3 má nový flek!

Športový moderátor Peter Čambor (42) má nový televízny flek. Zdá sa, že po dvoch vyhadzovoch sa na neho opäť usmialo šťastie.

Dlhoročný športový moderátor Peter Čambor má novú prácu. Podľa našich informácií získal nový televízny flek v TV Bratislava. Skúsený profesionál bude mať opäť možnosť moderovať na televíznej obrazovke. „Kontaktoval som riaditeľku televízie Majku Urlandovú a dohodli sme sa na spolupráci. Zatiaľ budem robiť niekoľko relácií do mesiace, ale je možné, že spoluprácu postupne posilníme. Som rád, že opäť robím niečo, čo mám rád. Každú pracovnú príležitosť si treba vážiť, hlavne v tejto ťažkej dobe,“ zhodnotil svoju novú situáciu Peter. Ten je podľa portálu eReport.sk súčasťou tímu relácie Beseda o piatej, kde sa bude venovať najmä komunálnym témam. „Keďže som robil prednostu obecného úradu v Marianke, tak ani táto problematika mi nie je cudzia. Komunálna sféra je zaujímavá, ale zároveň komplikovaná a pre ľudí veľmi blízka. Rozhodne však plánujem robiť besedy aj na športové témy,“ povedal nám moderátor.

Televízie s ním vybabrali

Peter Čambor patril roky k výrazným športovým moderátorom. V zamestnaniach však nemal veľké šťastie. Naposledy robil v spravodajskej televízii TA3, kde dostal s kolegyňou Petrou Azácis vyhadzov. Vtedajšie vedenie televízie totiž chcelo omladiť športovú redakciu. Čambor to však zobral relatívne dobre. „Bral som to s pokorou a pochopením. Nikdy nie je jednoduché, keď prídete o prácu, ale treba to brať športovo a ísť ďalej. Nič iné vám nezostáva. V každom prípade mi TA3 dala tiež veľmi veľa pracovných skúsenosti,“ tvrdí. Predtým mal rovnakú smolu aj v TV Markíza. Robil tam takmer sedemnásť rokov, no vedenie sa s ním rozlúčilo. Podľa našich informácií to bolo preto, že uprednostnili Petra Varinského a Janku Hospodárovú. „Nehovoril by som o nespravodlivosti, ale musím priznať, že odchod z televízie ma veľmi zabolel. Trvalo mi niekoľko rokov, kým som sa s tým vysporiadal. Nečudo, robil som tam takmer sedemnásť rokov. Vždy musí bolieť, keď jedného dňa viete, že sa tam už nevrátite. Hneď potom som sa zamestnal v TA3 a tento prestup mi pomohol situáciu zvládnuť lepšie. Dôležité je, aby ste odišli so vztýčenou hlavou a nezanechali po sebe spálenú zem,“ vysvetľuje moderátor. Zaujímalo nás, koho z kolegov si známy profesionál najviac váži. „Ak by som mal povedať jedno meno, tak Peťa Azácis bola kolegyňa, ktorú som mal, aj mám, ľudsky veľmi rád. Vždy si urobila robotu na viac ako sto percent a nikdy pritom nestrácala svoju tvár. To je v tejto sfére veľmi vzácne, nie každodenné,“ myslí si Peter Čambor.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Moderátor Peter Čambor: Po vyhadzove z Markízy a TA3 má nový flek!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku