eReport.sk
Futbal, foto:tasr

Bývalý hráč DAC v Grécku dlho nepobudol: Majiteľ klubu ho vyhodil! Penalta mu zlomila väzy

Slovenský futbalový obranca Dominik Kružliak predčasne skončil v tíme gréckeho prvoligistu NFC Volos. Podľa gréckych médií s ním klub v utorok oficiálne rozviazal kontakt po tom, čo v nedeľu v domácom ligovom dueli s AEK Atény rukou v šestnástke zapríčinil penaltu v nadstavenom čase a hostia ňou rozhodli o svojom triumfe 3:2.

Ťažké srdce na slovenského futbalistu

Volos oznamuje vzájomnú dohodu o ukončení zmluvy s Dominikom Kružliakom. Do budúcnosti mu neželáme nič dobré, ale rozhodne na neho budeme spomínať,“ informoval klub podľa portálu hellas.postsen.com v oficiálnom stanovisku. Na Kružliaka mal údajne po inkriminovanom víkendovom stretnutí ťažké srdce majiteľ klubu Achilleas Beos.

Nespokojní s výkonmi

Volos získal v prvých troch kolách gréckej ligy jediný bod, je na predposlednej priečke a vedenie klubu bolo údajne nespokojné s výkonmi Kružliaka aj v predchádzajúcich súbojoch s Lamiou (2:2) a Panathinaikosom (0:3).

Do klubu prišiel v lete

Dvadsaťsedemročný Kružliak prestúpil do Volosu po konci minulej sezóny, keď sa rozhodol nepredĺžiť zmluvu s Dunajskou Stredou. Jej dres si predtým obliekal štyri sezóny. Pred pôsobením v Dunajskej Strede hral za Ružomberok (2014–2019).

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Bývalý hráč DAC v Grécku dlho nepobudol: Majiteľ klubu ho vyhodil! Penalta mu zlomila väzy

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php