eReport.sk
Peter Pellegrini na pracovnej ceste na Cypre, foto:fb/p.p.

Pellegrinimu vyjadrili sústrasť kolegovia a aj oponenti: Úprimnú sústrasť, pán zvolený prezident, napísal Šimečka


Novozvolený prezident Peter Pellegrini zažíva tie najsmutnejšie chvíle. Strata milovanej osoby je tou najväčšou bolesťou o to viac, ak je to rodič. Dnes sa dozvedel veľmi smutnú spravu. Jeho milovaný otec Otto, podľahol zákernej chorobe.

Bývalému premiérovi, predsedovi Národnej rady a budúcemu prezidentovi vyjarili sústrasť kolegovia, priatelia ale aj politickí oponenti. „Úprimnú sústrasť pán zvolený prezident. Je mi to ľúto, prajem Vám aj celej rodine veľa síl,” napísal na sociálnej sieti šéf Progresívcov Michal Šimečka. K nemu sa pridali aj europoslanec M. Hojsík, či Demokrat Juraj Šeliga.

Kolegov zasiahla správa o Pellegriniho strate

Stranícki kolegovia Igor Šimko a Ľubica Laššáková rovnako so smútkom prijali správu o nenahraditeľnej strate ich kolegu a budúceho prezidenta.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Pellegrini si v Berlíne uctil obete holokaustu

„Odchádzajú tí, ktorých by sme chceli mať pri sebe čo najdlhšie. Rodičia. Ich odchod vždy veľmi bolí a hoci je kolobeh života neúprosný, keď tá chvíľa príde, nevieme sa s odchodom vysporiadať. Peter, buď silný, cítim s Tebou,” napísala na sociálnej sieti bývalá ministerka kultúry.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pellegrinimu vyjadrili sústrasť kolegovia a aj oponenti: Úprimnú sústrasť, pán zvolený prezident, napísal Šimečka

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: