tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Peter Pellegrini. Foto: tasr

Pellegrini sa zastal Lengvarského. Je to chudák, Matovič sa mu pomstí!

Všetko je inak. Koaliční ministri sa navzájom kritizujú, kým niektorým z nich držia chrbát opozičníci. Len včera šokoval expremiér Igor Matovič, keď verejne kritizoval súčasného ministra zdravotníctva Vladimíra Lengvarského. Pritom generál je nominantom strany OĽANO, ktorej Matovič šéfuje. O to zaujímavejšie vyznieva, že sa Lengvarského zastal opozičný poslanec Peter Pellegrini.

„Momentálne si nemyslím, že je problém pán minister Lengvarský. Návrh na odvolanie predložíme na Igora Matoviča, lebo ten je pôvodca toho všetkého zla, čo sa v tejto krajine deje,“ nechal sa počuť v diskusii TA3 V politike Peter Pellegrini. Opozičný poslanec si nemyslí, že by bol generál Lengvarský zlým ministrom zdravotníctva a tiež, že by zodpovedal za nízku zaočkovanosť ľudí na Slovensku.

Minister zdravotníctva SR Vladimír Lengvarský (nominat OĽaNO).

Lengvarský sa stal terčom pre Matoviča. Opozičný poslanec Pellegrini sa ho zastal. – Foto: tasr

„Pán minister Lengvarský, chudák, s tým už nemá nič. Potentoval to pán minister Krajčí, ktorý netušil, ako čo má robiť. Viete, on aj plakal, aj búchal po stole a nič sa nedalo robiť,“ skritizoval exminitra Pellegrini. „Hrali sme sa tu niekoľko mesiacov so Sputnikom, ale zabudli sme si objednať Pfizer,“ dodal. Práve Sputnik je vraj za narušenými vzťahmi medzi Matovičom a Lengvarským. „Igor Matovič sa pánovi Lengvarskému pomstí za to, že ten Sputnik odvedieme niekde preč. Pretože Sputnik bol fetiš pána Matoviča. Ja si myslím, že pán Lengvarský sa skrížil so záujmami pána Matoviča, ten mu to hneď dá najavo,“ zamyslel sa Pellegrini, podľa ktorého by si to mali vybaviť v strane OĽANO. „Pán minister Lengvarský aspoň niečo uchopil do rúk a napráva chyby po ministrovi Krajčím,“ uzavrel.

Všetko vraj potentoval Krajčí. Lengvarský len napráva chyby. – Foto: tasr

Len včera pritom expremiér Matovič kritizoval ministra zdravotníctva za to, že máme nízku zaočkovanosť na Slovensku. Vyčíta mu tiež postoj k neregistrovanej ruskej vakcíne Sputnik. „Z jeho strany som očakával masívnu podporu vakcíny Sputnik. Aj pán minister vedel, že približne milión ľudí na Slovensku je ochotných sa touto vakcínou očkovať, približne polmilióna ľudí nie je ochotných sa očkovať inou vakcínou. A pán minister skôr nadbiehal ľuďom, ktorí silou mocou proti Sputniku bojovali,“ sťažoval si minister financií a pridal aj varovanie. Podľa Matoviča sa vraj covid situácia môže už v auguste nepekne zvrhnúť. „A za to bude musieť niekto prijať zodpovednosť,“ veštil financmajster.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pellegrini sa zastal Lengvarského. Je to chudák, Matovič sa mu pomstí!

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku