eReport.sk
Peter Pellegrini. Foto: fb/pellegrini.peter

VIDEO Pellegrini: Plníme sľuby! Prioritou sú záujmy Slovenska, až potom záujmy strany a jednotlivcov

Plníme sľuby, ktoré sme voličom pred voľbami dali. Sľúbili sme, že budeme presadzovať politiku silného štátu, ktorý dokáže pomôcť ľuďom – starším, chorým, slabým, ale aj ľuďom práce či rodinám. Hovorí to vo videu na sociálnej sieti Peter Pellegrini, predseda strany HLAS – Sociálna demokracia. Sumarizuje totiž uplynulý týždeň, v ktorom sa v politike udialo naozaj veľa.

„Budeme presadzovať politiku silného štátu, ktorý vie zasiahnuť tam, kde trh zlyhal, a zabezpečiť svojim občanom nižšie ceny energií. Štátu, ktorý vie účinne chrániť hranice a nebojí sa zasiahnuť napríklad proti nelegálnej migrácii,“ hovorí tiež Pellegrini.

Peter Pellegrini vraví, že Hlas svoje predvolebné sľuby splní.

Zdroj: fb/pellegrini.peter

Zdravotníctvo nebude len biznis pre vyvolených

„Sľúbili sme tiež, že zdravotníctvo bude službou pre ľudí a nie biznisom pre vyvolených. A že konečne spustíme veľký proces vyrovnávania regionálnych rozdielov na Slovensku, aby nikto nebol potrestaný za to, kde sa narodil, alebo kde sa rozhodol pracovať a žiť,“ dodáva líder Hlasu.

Upozorňuje opäť na zoznam ministerstiev, za ktoré Hlas preberie zodpovednosť. „Sú to presne tie ministerstvá, ktoré nám umožnia urobiť všetko pre naplnenie čo najväčšej časti nášho volebného programu,“ dodáva v tejto súvislosti Pellegrini.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. My nekradneme!

Pellegrini: Plním sľuby aj sám osobne

Pellegrini dodáva, že stranu čaká ešte náročné vyjednávanie o programovom vyhlásení novej vlády, kde budú naše výsledky úmerné aj politickej sile Hlasu, ktorú dosiahol vo voľbách. Podľa jeho slov to však nič nemení na odhodlaní pracovať od prvého dňa pre ľudí.

„Svoje sľuby plním aj ja osobne. Pretože som povedal, že našou prioritou budú záujmy Slovenska. Až potom záujmy našej strany, a až úplne na záver ambície jednotlivcov vrátane mňa. A preto žiadna ponuka akokoľvek lukratívneho postu pre mňa osobne nemohla byť silnejšia ako záujem Slovenska mať stabilnú vládu, ktorá nestráca čas a energiu vzájomnými spormi,“ uvádza na margo sumáru týždňa Peter Pellegrini.

Zdroj: fb/pellegrini.peter


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Pellegrini: Plníme sľuby! Prioritou sú záujmy Slovenska, až potom záujmy strany a jednotlivcov

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie