eReport.sk
Peter Pellegrini, predseda HLAS-SD
Peter Pellegrini, foto: instagram

Pellegrini plánuje predstaviť nové tváre

Mimoparlamentná strana Hlas-SD plánuje snem počas júna, ak to dovolí situácia s pandémiou nového koronavírusu. Postupne chce dovtedy strana predstaviť aj niektoré svoje nové tváre v jednotlivých oblastiach. Na sneme plánuje predstaviť aj svoj program. Uviedla to hovorkyňa strany Patrícia Medveď Macíková.

“Snem Hlasu sa uskutoční podľa epidemiologickej situácie tak, aby sa delegáti mohli stretnúť osobne a naplniť očakávania snemu v personálnej i programovej oblasti. Veríme, že nám situácia umožní usporiadať snem počas júna,” ozrejmila hovorkyňa.

Naposledy mal Hlas-SD snem v novembri minulého roka. Bol to zároveň ustanovujúci snem strany. Delegáti strany vtedy za predsedu zvolili expremiéra a poslanca Národnej rady (NR) SR Petra Pellegriniho. Podpredsedami sa stali poslanci Denisa Saková, Richard Raši a Erik Tomáš. Zasadnutie snemu sa pre pandémiu konalo cez telekonferenčné hovory. Hlas-SD už vtedy avizoval snem na rok 2021, na ktorom by sa mali jeho členovia zísť osobne a mali by sa zvoliť aj chýbajúci podpredsedovia.

Zdroj: tasr

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport