eReport.sk
Pečie celé Slovensko, foto: rtvs

Pečie celé Slovensko plné nechutností: Dvojzmyselný Bača, ako sa chľastá na východe a mozog na tanieri!

Kulinárska šou o pečení, kde sa súťažiaci v každom diely chcú predviesť v najlepšom svetle sa v nedeľu poriadne odviažu. K sviatku strašidiel si pripravili netradičné koláče. A moderátor Juraj Bača k tomu toto zapotil! Koho a ako namotáva?

Bude to prehliadka toho najdesivejšieho čo sa dá upiecť. Síce je americký tradičný sviatok Halloween už za nami, vďaka šou Pečie celé Slovensko si ho môžete ešte pripomenúť. Divákov čaká vskutku hrozivé pečenie. „Hovorí sa, že sú dva typy ľudí, tí čo namotávajú zospodu a tí čo namotávajú zvrchu,“ žartoval dvojmzyselne Bača pri súťažiacej, ktorá vyrábala šamrolu. „A ty ako namotávaš?,“ spýtala sa ho amatérska pekárka priamo. „Ako kedy? A ako koho,“ zasmial sa.

Iný príbeh si išla súťažiaca Alenka. Tej nedalo sa nezamyslieť, prečo majú všetci práve východniarov za najväčších pijanov: „Veď všade sa pije. Aj na Orave sa veľa pije. A len z nás východniarov robia takých alkoholikov. A my sme pri tom takí dobrí všetci. Nepijeme. Málo nie. Ani veľa. Tak normálne,“ skonštatovala energická východniarka.

Namotávač Bača

Ako sa pije na východe, vysvetlí Alenka

Foto: rtvs


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pečie celé Slovensko plné nechutností: Dvojzmyselný Bača, ako sa chľastá na východe a mozog na tanieri!

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php