eReport.sk
Paulina Fialková, foto:instagram

Paulína Fialková predviedla svoj najlepší výkon v sezóne, Eckhoffová vyhrala siedmy šprint v sérii

Nórska biatlonistka Tiril Eckhoffová potvrdila svoju dominanciu v rýchlostných pretekoch aj v záverečnom 10. kole Svetového pohára. Vo švédskom Östersunde triumfovala aj s jednou chybou na stojke a zaznamenala siedme víťazstvo v sérii v tejto disciplíne a zároveň trináste celkovo v sezóne.

Najlepší výkon v sezóne

Druhá skončila s mankom 2,5 s Talianka Dorothea Wiererová, tretia bola ďalšia Nórka Ingrid Landmarková Tandrevoldová (+6,7 s). Paulína Fialková dosiahla druhý najlepší výsledok v sezóne, keď skončila s jednou chybou a mankom 26,0 s na desiatej priečke. Slovenská reprezentantka síce nesklopila na ležke jeden terč, no na trati bola veľmi rýchla, oproti predchádzajúcim pretekom zvládla stojku bezchybne a do cieľa prišla na priebežnej šiestej priečke. Neskôr klesla na 10. pozíciu, čo je jej najlepší výkon v tejto disciplíne v sezóne.

Trať Fialkovej sedela

Lepšie umiestnenie dosiahla len v stíhačke v Novom Měste na Moravě, kde skončila deviata. „Dnes som sa cítila na trati výborne, asi najlepšie v sezóne. Konečne mi to vyšlo aj na stojke, škoda tej jednej chyby v ľahu. Ale je to dobrý výsledok do stíhačky,” uviedla pre RTVS.

Zdroj: tasr

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne v kategórii

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Celebrity

Šport