eReport.sk
Patrik Herman, foto: facebook

Patrik Herman sa do televízie dostal klamstvom. Dostával aj výhražné telefonáty od mafie!

Patrik Herman sa dostal do televízie Markíza nie úplne z vlastnej iniciatívy, čo málo ľudí o ňom vie. Moderátor prezradil, aké boli jeho začiatky v najsledovanejšej televízii.

„V čase, keď vznikala Markíza, som pracoval na Mestskom úrade v Trnave ako hovorca, a mal som skvelého kamaráta, ktorý pracoval na IT oddelení.  Práve on ma prihlásil na konkurz do Markízy, bez môjho vedomia a ešte k tomu sfalšoval aj môj podpis,“ zaspomína si s úsmevom Patrik Herman nedávno v Teleráne.

Hoci úspešne absolvoval všetky výberové kolá, na konci mu povedali, že ho nemôžu prijať kvôli vekovému obmedzeniu, totižto jeho kamarát, ktorý ho prihlásil, zaklamal v dotazníku o jeho veku lebo vedel, že práve pre ten mladý vek by ho nezavolali ani na konkurz. Patrik o klamstve samozrejme ani netušil. 

„My chceme, aby naše televízne noviny boli objektívne a naši moderátori hovorili pravdu a vy si myslíte, že my nevieme počítať? My sme si to vypočítali a viete čo pán Herman, tam sú dvere a dovidenia,“ po zaznení tohto verdiktu bol moderátor sklamaný a nahnevaný na svojho kamaráta, že klamal o jeho veku a zbytočne absolvoval toľko výberových kôl. Však ešte predtým, ako od výberovej komisie odišiel, zaznela pre neho nezabudnuteľná veta: Dovidenia neznamená zbohom. Dovidenia v pondelok.

Vyhrážky mafie

Časom sa od sociálnych tém dostal moderátor Patrik Herman k podsvetiu: „Bolo to turbulentné obdobie, keď mafiánske skupiny medzi sebou bojovali. A koho poslať o polnoci v piatok na nejakú vraždu? No toho benjamínka. Tak mi prischla táto téma. Obaja s Evou Černou sme štyri roky mapovali mafiánske obdobie. Boli to aj krušné chvíle. Objavovali sa vyhrážania aj nátlaky. Jeden z bosov si ma raz naložil aj s jeho chlapcami do auta a odviezli ma do Bratislavských mraziarní. Chcel mi vysvetliť, že mu prekážajú moje reportáže, ako na ňom chcú spáchať trestný čin, zavraždiť ho. A bolo toho viac. Chladíte šampanské? O päť minút sme o u vás,“ vymenoval mafiánske odkazy moderátor v Teleráne.

Foto: tasr, profimedia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Patrik Herman sa do televízie dostal klamstvom. Dostával aj výhražné telefonáty od mafie!

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php