eReport.sk
Paris Hilton s Carterom Reumom na svadobnej ceste, Foto: Instagram/Paris Hilton

Paris Hilton má svadobnú cestu snov. Sedem týždňov v raji

V novembri si dedička hotelovej siete Paris Hilton vzala za manžela Cartera Reuma. Po luxusnej niekoľkodňovej svadbe si zaľúbenci dopriali rovnako honosné medové týždne, ktoré budú v ich prípade trvať takmer dva mesiace.

Mladomanželia sa počas svadobnej cesty vybrali do Karibiku. Tam si to namierili rovno do luxusného rezortu na ostrove Anguilla. Dvojica si užíva dni voľna, ktoré trávia väčšinou na pláži. Aj podľa ich príspevkov na sociálnych sieťach je vidieť, ako veľmi to medzi nimi iskrí a že ich dovolenka je plná romantických vyznaní.

Paris sa v jednom zo svojich podcastov vyjadrila, že organizovanie tak honosnej a veľkej svadby stálo oboch veľa síl. Z toho dôvodu sa spolu s Carterom rozhodli, že si teraz doprajú dlhšiu pauzu, aby si užili prvé týždne manželstva. Keďže krátko po sobáši bol Deň vďakyvzdania a už sa blížia aj Vianoce, využili toto obdobie a na takmer dva mesiace si oddýchnu od práce.

Počas ich svadobnej cesty sa zároveň spustila aj ďalšia vlna špekulácií. Hilton sa už začiatkom tohto roka vyjadrila, že by si chcela založiť rodinu. S manželom uvažujú o umelom oplodnení, aby mohla mať jej vytúžené dvojičky. Tieto plány však chcela posunúť až po skončení svadby.

Viac sa dozviete:

Z Karibiku potom poslala svojim fanúšikom pozdrav, v ktorom im prezradila, že toto budú posledné vianočné sviatky len vo dvojici. Odvtedy sa nevyjadrila k otázke, či už podstúpila umelé oplodnenie, preto prichádza s takýmto smelým tvrdením. Niektorým priaznivcom sa však zdá, že sa jej v plavkách črtalo trošku väčšie bruško. Možno nás už na začiatku roka prekvapí s potvrdením tejto šťastnej novinky.

Paris Hilton a Carter Reum na svadobnej ceste, Foto: Instagram/Paris Hilton

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Paris Hilton má svadobnú cestu snov. Sedem týždňov v raji

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti