eReport.sk
Jana Bittó Cigániková, foto: archív

Pani „Nohavičková“ sa chvastá, že jazdí na bavoráku a chodí na dovolenky

Poslankyňa za SaS Jana Bittó Cigániková zverejnila profesionálne video, v ktorom hovorí o svojej ceste do politiky. Predstavila aj svoj súkromný život. Z videa je jasné, že si mladá politička nežije zle, čo zdvihlo krvný tlak niektorým fanúšikom.

Nedá sa uprieť, že Cigániková si prešla svoju cestu do politiky. Zviditeľnila sa najmä legendárnym bilboardom so stiahnutými nohavičkami a sloganom: „Zbavme sa zbytočných prekážok.“ Tento marketingový ťah ju prenasleduje dodnes, sama niekoľkokrát priznala, že jej trvalo, kým sa „nohavičkovej“ nálepky zbavila. Samotná Cigániková však už zrejme tejto ére nejakú vážnosť nepripisuje a v najnovšom videu, v ktorom predstavuje svoju cestu do politiky, epizódku nespomenula.

Ja som pred tým robila v banke. Mala som veľmi dobré miesto aj veľmi dobre platené. A vtedy som aj mala prvé bábätko, len tá daň za to bola, že som to dieťa vôbec nevidela. V podstate som odchádzala z domu, keď ešte spal a prichádzala som, keď už spal. A preto som sa pustila do podnikania,“ spomína Cigániková, ktorá založila ešte s bývalým manželom jasle a škôlku.

V čase, keď to medzi exmanželmi zrejme nebolo práve najlepšie, sa dokonca na tému podnikania rozhovoril na sociálnej sieti dnes už zosnulý Jozef Cigánik. „Vy čo viete, že ja som bol ten, čo bral na to príspevok zo štátu (podnikateľský kurz v Pezinku), na čo mám aj doklad a otvorili sme to spolu a ja som tam nechal všetok čas a zdravie,“ sťažoval si pred pár rokmi. Nakoniec sa vzťahy utriasli a v jeho posledných chvíľach mu bola exmanželka veľkou oporou.

Bittó Cigániková vo videu hovorí o svojich pracovných víziách, ale odhalila aj niečo zo súkromia. „Som rada, keď mám trochu času na to, aby som napríklad išla Danovi (pozn. manžel) fandiť na zápas, alebo aby sme sa vyvalili všetci na gauč a pozreli si nejaký dobrý film,“ hovorí poslankyňa, ktorú počas filmovania takmer zradili príliš krátke šaty. Nechýbalo veľa a opäť by ukázala svoje nohavičky.

Vo videu hovorí o tom, ako sa o seba stará, cvičí, trávi čas so svojimi blízkymi. Životným štýlom však zdvihla krvný tlak niektorým fanúšikom. „A brať poslanecký plat zadarmo,“ rozčúlil sa jeden z nich. Pohotová Cigániková mu však nafrnene kontrovala: „No. A ešte aj na bavoráku jazdím a v lete chodím na dovolenky.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport