eReport.sk
Simona Krainová, foto: profimedia

Pandémiu lepšie zvláda v bikinách: Simona Krainová sa domov tak skoro nevráti!

Modelka Simona Krainová (48) je s manželom a deťmi už dva mesiace v Karibiku. Návrat domov zatiaľ neplánujú. „Ostaneme tu, pokiaľ sa situácia v Čechách nezmení. Je mi ľúto všetkých, čo to musia doma prežívať,“ prezradila.

Simona Krainová pred dvomi mesiacmi odletela s rodinou na karibský ostrov Svätý Martin. Domov sa tak skoro nechystá. „Rodičia už prakticky nevychádzajú z domu, to platí aj o rodičoch môjho manžela. Dúfam, že príde do Čiech jar a pozitívna energia. A tiež dobré správy. My zatiaľ návrat domov neplánujeme. Sme na čerstvom vzduchu pri mori a je tu krásne. Žije sa tu normálne, všetko je otvorené. Jediné opatrenia sú rúška vo vnútorných priestoroch. A myslím, že aj pre synov je to výborná skúsenosť,“ prezradila modelka.

Foto: Instagram

Jej synovia Max a Bruno sa denne učia, ale online vyučovanie pre nich nie je možné. „Je tu časový posun, nemôžu sa učiť online. Dostávame všetky úlohy a posielame ich vypracované späť. Max i Bruno sa učia denne štyri až päť hodín,“ reagovala Simona. Fanúšikov na Slovensku a v Čechách provokuje vyzývavými fotkami v bikinách. Denne však na ostrove športuje. „Jem normálne, pravidelne. Preto denne behám šesť kilometrov, aby som sa mohla najesť. Hmotnosť síce dolu nejde, ale udržujem sa v kondícií. Mohla by som mať aj lepšie výsledky, ale ja jedlu neodolám, diéty nedržím. Cvičím, bez pohybu si život neviem predstaviť. Baví ma to a som spokojná,“ informovala z Karibiku.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika