eReport.sk
Pán Vallo, koľko to stojí?
Ján Mažgút, poslanec Národnej rady SR za Smer-SSD. Foto: fb/janmazgut

Ján Mažgút: Pán Vallo, koľko stoja daňových poplatníkov vaše dočasné riešenia?


Pán Vallo, koľko to stojí? Známy smerák Ján Mažgút nakrútil nové video. V ňom sa opäť venuje téme Bratislavy a primátorovi Vallovi. Tentokrát poukazuje na ďalšie rozkopávky v meste. Vallo totiž musí odstrániť svoje experimenty – takzvané „oddychové zóny“, ktoré v meste na viacerých miestach vybudoval. Tie sa absolútne nestretli s pochopením verejnosti.

Pán Vallo, koľko to stojí?

Ján Mažgút upozorňuje, že parlament nedávno schválil novelu cestného zákona, s účinnosťou od 1. júla. Známy smerák sa potešil, keď na Vazovovej a Mudroňovej ulici v Bratislave už začalo mesto odstraňovať stĺpiky, ktoré tam dal primátor nainštalovať. Ján Mažgút však dodáva, že Matúš Vallo sa teraz tvári, že tieto „oddychové zóny“ mali byť aj tak iba dočasným riešením. M. Vallo deklaruje, že teraz dostanú zmieňované lokality v meste „finálnu podobu“. Jána Mažgúta hnevá to, že toto všetko platia Bratislavčania. Dočasné, aj finálne riešenia.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. ŠKANDÁL na bratislavskom magistráte
  2. Screenshot, Teraz takto s Ankou Žitnou. Hosť Eva Šáriová
  3. Trocha si uletel?

V závere svojho videa preto vyzval primátora Bratislavy, aby zverejnil sumu, ktorú tieto nápady Bratislavčanov stoja. Dočasné riešenia, aj finálne podoby.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ján Mažgút: Pán Vallo, koľko stoja daňových poplatníkov vaše dočasné riešenia?

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre