eReport.sk
Pamela Anderson,Image: 89723984, License: Rights-managed, Restrictions: This image was supplied by TopFoto.co.uk, Model Release: no

Pamela Anderson má u nás vážnu konkurenciu


Časy keď hviezdila v kultovom seriáli Baywatch sú nenávratne preč. Pamela Anderson však nestratila nič zo svojho povestného sexepílu. Na Slovensku má však vážnu konkurenciu.

Koniec deväťdesiatych rokov ovládol na celom svete seriál o záchranároch s názvom Baywatch. Medzi najvýraznejšie postavy dozaista patrila S.J. Parker, ktorú stvárnila Pamela Anderson. Plné krivky, hustá hriva blond vlasov, dokonalá postava a modré oči ju okamžite zaradili medzi svetové sexsymboly.

Zatiaľ, čo v seriáli sa jej darilo, jej súkromie bolo pomerne búrlivé. S bývalým manželom bubeníkom, Tommy Leeom mali divoký vzťah. Nechýbali v ňom bitky, domáce erotické video a dokonca ju jej exmanžel nakazil nebezpečnou hepatitídou typu C. Napriek búrlivému súkromiu Pamela nestratila nič zo svojho šarmu. Vyzerá ako pred rokmi, s plastikami je dnes skôr umiernená. V nedávnej kampani na kabelky bola opäť krásna.

Na Slovensku má však vážnu konkurenciu. Modelka a moderátorka Mária Zelinová by sa so svojimi krivkami pokojne mohla uchádzať o postavu v pokračovaní Baywatchu. V červených plavkách jej to nesmierne pristane. Napriek tomu, že Zelinová patrí u nás medzi vyhľadávané modelky, nespolieha sa len na svoj vzhľad. Hlási správy vo Funrádiu a pracuje aj ako redaktorka Smotánky.

foto: profimedia, instagram

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pamela Anderson má u nás vážnu konkurenciu

Aktuálne