eReport.sk
Los Angeles, CA - Heather Locklear was arrested on Sunday night for allegedly assaulting a police officer and an ambulance worker, according to the Ventura County Sheriff’s Office. She is currently being held on $20,000 bail. Locklear, best known for roles on “Melrose Place” and “Dynasty,” was taken into custody around 11:30 p.m. A court hearing is set for Tuesday. According to TMZ, Locklear was reportedly intoxicated late Sunday night when a family member called 911. When authorities arrived, she allegedly began to attack the officer. Captain Garo Kuredjian, a spokesman for the sheriff’s office, did not offer many specifics, beyond saying the actress faces two counts of misdemeanor battery — one related to attacking an officer, the other involving assaulting a member of the emergency personnel team. **FILE PHOTOS** Pictured: Heather Locklea BACKGRID USA 25 JUNE 2018,Image: 375312581, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no

Pamätáte sa na krásnu Amandu z Melrose Place? Takto sa zničila

Patrila medzi najkrajšie herečky na televíznej obrazovke. Dokonalá tvár, štíhla postava a hriva bohatých blond vlasov. Tak si presne pamätajú diváci krásnu Amandu z Melrose Place. Heather Locklear ju dnes už nepripomína. Problémy jej robili prášky v kombinácií s alkoholom. V pätách mala dokonca aj políciu. V septembri oslávila 59 rokov.

Televízna kariéra

Oslnivo modré oči, útla a štíhla postava a dokonalá hriva blond vlasov ju predurčovali k postavám výnimočných krások. Heather Locklear začala svoju hereckú kariéru v dnes už kultovom seriáli Dynasty. Azda najviac ju však preslávila postava potvory Amandy Woodward v legendárnom seriáli Aarona Spellinga s názvom Melrose Place. Heather vďaka nej získala až štyri nominácie na Zlatý Glóbus ako najlepšia herečka v televíznej dráme. Svojou krásou a anjelským vzhľadom priťahovala tvrdých rockerov. Jej prvým manželom bol bubeník Tommy Lee, ktorý sa neskôr preslávil škandalóznym manželstvom s Pamelou Anderson. Jej druhým mužom sa stal gitarista Richie Sambora z kapely Bon Jovi. V roku 1997 sa im narodila vytúžená dcérka Ava. Heather bola do Richieho nesmiene zamilovaná. Jej problémy začali, keď ju jej láska podviedla s najlepšou kamarátkou Denise Richards. Nasledoval rozvod a mnohé psychické problémy, s ktorými sa Locklear borila dlhé roky. Nezachránil ju ani vzťah s kolegom z Melrose Place Jackom Wagnerom, s ktorým randila po druhom rozvode. Jej život bol ako na hojdačke. Lieky na depresiu kombinovala s alkoholom. Na krku mala políciu a vzhľadom už dávno prestala pripomínať krásnu a oslnivú Amandu z Melrose Place.

Život ako na hojdačke

Veľké problémy známej herečky, ktorá sa po úspechu v seriáli objavovala skôr v béčkových komédiách nastali v roku 2008. V tom čase k nej prišla domov záchranka, lebo sa Heather pokúšala ukončiť svoj život. Keď k nej však záchranári prišli, nejavila žiadne známky toho, že by sa pokúšala zabiť. V tom istom roku ju policajti prichytili pri jazde pod vplyvom návykových látok. Dostala trojročnú podmienku a pokutu 700 dolárov. O štyri roky neskôr záchranku zavolala jej sestra. Locklear totiž opäť skombinovala lieky s alkoholom a vyhrážala sa všetkým naokolo, že si opäť ublíži. Bola prevezená do nemocnice a nasledovala liečenie. Pokoj si však nedala a problémy gradovali. V roku 2018 napadla svojho priateľa a stala sa nebezpečnou pre svoje okolie. Nasledoval pobyt na psychiatrii a ďalšie liečenie. Azda najhoršie jej výčiny zvládala jej dcéra Ava, z ktorej sa stala prekrásna slečna, akoby svojej matke z oka vypadla. Dnes má Heather päťdesiatdeväť rokov, pár plastických operácií a vplyvom nezdravého životného štýlu už krásku z Melrose Place rozhodne nepripomína. Mnohí si myslia, že za jej pádom je okrem krehkej psychiky, práve nevydarené manželstvo s Richiem Sambarom. Pri rozvode s ním totiž americká herecká hviezda nesmierne trpela.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pamätáte sa na krásnu Amandu z Melrose Place? Takto sa zničila

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti