eReport.sk
Jane Seymour, foto: profimedia

Pamätáte sa na legendárnu doktorku Quinnovú? Pred sedemdesiatkou toho stihla dosť!

Ikonická herečka a sexsymbol Hollywoodu, Jane Seymour (70), včera oslávila okrúhle narodeniny. Bývalá Bond girl a legendárna doktorka Quinnová je stále v top forme. Za svojho života toho stihla naozaj dosť. Len vydatá bola štyrikrát!

Ešte pred tromi rokmi pózovala na obálke časopisu Playboy a prezradila, že sa cíti oveľa viac sexi ako kedykoľvek predtým. Lásku našla po šesťdesiatke a nespomaľuje ani pracovné tempo. Režiséri ju obsadzujú do úloh oveľa mladších žien.

Jane Seymour bola počas života vydatá až štyrikrát. Väčšina jej vzťahov stroskotala na tom, že bola priveľmi aktívna a nebola často doma. „Žiadne manželstvo som neukončila ja, ale moje polovičky tým, že si našli niekoho iného,“ prezradila magazínu People so smiechom.

So svojimi bývalými sa snaží vychádzať dobre napriek tomu, že rozchody boli náročné. „Keď vidíte, čím ľudia po celom svete prechádzajú, pochopíte, že sa zaoberáte malichernosťami,“ povedala herečka, ktorá sa venuje charite.

S posledným manželom, režisérom Doktorky Quinnovej, Jamesom Keachom, bola dvadsať rokov. „Nikdy mi nenapadlo, že budem po šesťdesiatke sama,“ priznala. Rok po rozchode však už chodila s režisérom Davidom Greenom. „Náhodou som stretla niekoho, koho som poznala 38 rokov. Bol dlho ženatý, ale manželstvo skončilo. Naraz sme boli obaja voľní a odvtedy sme spolu.“ Priznáva, že dnes sa cíti oveľa lepšie aj preto, lebo dokázala prijať samu seba lepšie ako v mladosti.

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.