eReport.sk
Alena Pallová, foto: instagram

Pallová vyšla s pravdou von: Touto operáciou si najnovšie pomohla!

V posledných dňoch vyzerá inak. Svieži vzhľad a omladená. Dlho tajila, čo je na nej teraz iné. Nakoniec sa rozhodla, ako správna marketérka, ktorá reprezentuje svoje služby, prezradiť, čo na svojej tvári zmenila.

Je chodiaca reklama na svoju kliniku. Aj keď si od množstva ľudí častokrát zlízne poriadnu kritiku, nájdu sa ženy, ktoré ju adorujú a nad jej premenou sa rozplývajú. Odkedy Alena Pallová (40) vyhrala pred vyše dvadsiatimi rokmi titul druhej vicemiss na súťaži krásy, je z nej iná žena. Do očí bije operovaný nos, prsia a zväčšené pery. Lekárka, ktorá svoju kliniku spopularizovala množstvom celebrít, ktoré nahnala do svojej kampane, ju prezentuje aj svojím upraveným zovňajškom. Nevyhýba sa omladzujúcim laserom, aplikáciám kyseliny hyaluronovej a rovnako tak tvrdí, že aj krémy z jej dielne dokážu s pleťou zázraky.

Nepáčilo sa jej

Toto tvrdenia sa svojho času snažila vyvrátiť Zuzana Závodská, bývalá redaktorka TA3. Tá sa dnes venuje blogovaniu a hodnoteniu kozmetických produktov. Minulý rok zverejnila recenziu na viaceré produkty od Aleny Pallovej. Na paškál si pritom zobrala nepochopiteľné problémy: „Kvitujem, že sa pani doktorka obklopila odborníkmi, no je na škodu, že to nikde neprezentuje a myslím si, že je to trošku také chvastanie sa cudzím perím.“ Išlo o viaceré vzorky krémov, masiek a peeling, ktorý jej „nevoňal” najviac.

Nedostatky

„Produkt je pre mňa masívnou záhadou, nepochopila som ho. Nanášala som si ho na vyčistenú pokožku, je veľmi mastný a sú v ňom kryštáliky soli. Je to nepríjemné, pretože nemáte pocit peelingu, kožu si zamastíte, zdá sa vám, že ste si kompletne upchali nejakú cestu tým ďalším výrobkom, ktorý si naň máte naniesť, čiže krém. Nedáva mi to zmysel. Cítila som sa hrozne nepríjemne, zamastená, so soľou na tvári. Neviem, aký benefit môže ísť z ponechania soli na pokožke,“ dodala viditeľne nespokojná Závodská s tým, že ak by od Pallovej dostala spomínané „skrášľovadlá“ zadarmo, zareagovala by jasne: „Ďakujem, nechcem to používať, chcem niečo iné,“ vyjadrila hodnotiteľka svoj názor, za čo si vyslúžila od Pallovej okamžite list od právnika.

Išla pod nôž?

Dnes už vieme, že za Pallovej permanentnými zmenami nie sú iba super čarovné krémy. Zvedavej fanúšičke priznala, čo ju aktuálne zmenilo: „Je za tým operácia viečok,“ zverila sa lekárka.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pallová vyšla s pravdou von: Touto operáciou si najnovšie pomohla!

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti