eReport.sk
Otto Weiter, foto: profimedia

Otto Weiter rozpredáva majetok po zosnulej manželke: Chce s novou partnerkou na všetko zabudnúť?

Necelý rok po smrti manželky Otta Weitera obletela Slovensko správa, že má novú lásku. Stala sa ňou speváčka Petra Maxin. Aj keď dlhšiu dobu nechceli obaja nič priznať, pravda vyšla na povrch.

Ich prvotné stretnutia neboli prechádzkou v ružovej záhrade. Petra mala zosnulú Andrejku Weiter Fischer († 47) zastúpiť len pracovne. Otto sa mal aj voči tomuto spierať a o náhrade manželky nechcel ani počuť. Krátko na to sa začalo povrávať, že by predsa medzi nimi mohla preskočiť iskra. To, že trávili spolu tak veľa času, pripisovali práci a priateľstvu. 

Mohlo by vás zaujímať:

Len pre pár dňami lásku medzi nimi priznali. Že je to pravda, potvrdil aj samotný Otto pre týždenník Báječná žena, keď sa ho pýtali, či sú s Petrou spolu aj ako partneri. „Vyzerá to, že áno, môžete to ako prví zverejniť. Ale z takých dvadsiatich percent za to môžu médiá. Toľko do nás vŕtali… aj keď vtedy sme na to ešte nemali ani len myšlienky,“ odpovedal Otto Weiter pre týždenník Báječná žena.

Ich vzťah rozdelil fanúšikov na dve skupiny. Tí, čo im fandia a naopak tí, ktorí nechápu ako to mohol urobiť. To ešte nevedia, čo spevák chystá. Presne na výročie Andreinej smrti pripravujú bazár, kde budú rozpredávať jej veci. Vyzbierané peniaze poputujú do detskej onkológie.

„Srdečne pozývame všetkých, ktorí ste mali radi Andrejku Fischer, na charitatívnu burzu Andrejkiných šiat, obuvi, šperkov a mnoho ďalšieho. Touto formou si máte možnosť nie len zakúpiť niečo na pamiatku, ale zároveň tým pomôžete detičkám v Národnom centre detských chorôb, na oddelení onkológie a hematológie, pretože celý výťažok z tejto charitatívnej burzy poputuje ako by si to Andrejka istotne priala, práve k detičkám, ktoré to potrebujú najviac,” napísal spevák na svoju stránku, ku ktorej pridal aj plagát plánovaného podujatia.

Otto Weiter organizuje burzu, na ktorej bude predávať veci svojej zosnulej manželky. – Foto: Facebook Otto Weiter

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport