eReport.sk
Erika Judínyová a Štefan Skrúcaný, foto: profimedia

Otehotnieť stálo Eriku Judínyovú veľa úsilia. Otvorene o materstve!


Celý život sa pohybuje v šoubiznise. Počas kariéry moderátorky sa jej v živote premlelo neskutočné množstvo ľudí. Šťastie našla po boku herca Štefana Skrúcaného, s ktorým má vytúženú dcéru Ellu. Teraz prezradila aká bola jej cesta kľukatá kým prišla k dieťaťu.

Minulý rok v máji prišla na svet Ella, dcéra Eriky Judínyovej (50) a Štefana Skrúcaného (61). Pre moderátorku nastalo nepochybne najšťastnejšie obdobie života. Dieťa si vždy želala, ale nedarilo sa. Judínyová bola odhodlaná stať sa mamou. Nevadilo jej ani obetovať svoje pohodlie, pripravená bola na noci plné kriku a plaču. Malá Ella je však podľa jej slov pokojná. Celebritných rodičov po nociach nebudí: „Všetko je zatiaľ v úplnom poriadku. Ella je veľmi zlatá, vlastne dokonalá, poslúcha nás, je to náš miláčik. Nemám problém sa pri nej pokojne vyspať, nebudí nás,“ prezradila prvá dáma Smotánky. „To, že občas zaplače alebo si vypýta také tie normálne veci, je prirodzené. Našťastie, nechá nás aj odpočinúť si,“ oceňuje obľúbená blondínka. Manžel jej je veľkou oporou. Nenecháva všetky povinnosti na ňu: „Števo je skvelý! Pomôže mi so všetkým, čo treba urobiť. Je to niekedy až neuveriteľné,“ chváli herca.

Teraz si to užíva viac

Skrúcaný na svoju ženu nedá dopustiť: „Keď vidím, aká je Erika perfektná, oddaná a milujúca matka, tiež sa chcem predviesť,“ pridal sa v rozhovore. Skrúcaný už vychoval tri dospelé deti zo vzťahu s herečkou Zuzanou Tlučkovou (59). Moderátorka sa po pôrode expresne vrátila na obrazovky. Hercovi práce kvôli korone ubudlo. Nesťažuje sa. Môže si vychutnávať to, čo pri starších deťoch niekedy pre pracovné vyťaženie nestíhal: „Nahrádzam si všetko, čo som pri predchádzajúcich deťoch trošku zameškal. Som s ňou prakticky stále.“ K skorému vstávaniu, prebaľovaniu, obliekaniu do dupačiek či rannému kŕmeniu privoňal oveľa skôr, ako vôbec prvýkrát okúsil úlohu otca.: „Keď som mal jedenásť, mame sa narodili moje sestry dvojičky, no skoro musela ísť do roboty. Odvtedy som sa o ne staral ja, čo bol veľmi dobrý tréning,“ zaspomínal si herec v Teleráne.

Foto: tasr, profimedia

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Otehotnieť stálo Eriku Judínyovú veľa úsilia. Otvorene o materstve!

KOMENTOVALI STE: