eReport.sk
Komička odchádzala od Krausa sklamaná. Čakala viac, foto: youtube

Ostala znechutená. Jan Kraus si ju pozval do šou, tá mu naložila. Jedno veľké sklamanie!

Známa česká stand-up komička Adéla Elbel si po účinkovaní v Show Jana Krausa pustila jazyk na špacír, odhalila zákulisie. Na moderátorovi nenechala nitku suchú.

Kto videl diel Show Jana Krausa s blond komičkou, mohol cítiť, že na červenom gauči v štúdiu nesedí Adéle Elbel (39) vôbec pohodlne. Cítila sa nekomfortne a otázky moderátora vyhodnotila ako úplne od veci: „Áno, nebolo mi tam príjemne,” prezradila po odvysielaní a opísala, čo jej prekážalo.

Už tam zrejme nezavíta

Príprava relácie má svoj postup. Danému hosťovi zavolá rešeršista, ktorý s ním prechádza rôzne okruhy a snaží sa o ňom dozvedieť informácie z jeho života. To sa stalo aj Adéle Elbel. Avšak na jej prekvapenie to bol zabitý čas a telefonátu vôbec neporozumela: „Mala som pocit, že na základe rešeršistu, ktorý so mnou prechádzal otázky deň pred tým veľmi detailne, sa ma bude k tomu pýtať. Ale potom sa ma Jan Kraus pýtal strašné banality. Úplne mimo toho. Tak som sa sama seba pýtala, prečo som pred tým trávila dve hodiny nejakým rozhovorom. Zdalo sa mi, že tí dvaja sa nestretli a mňa to nebavilo. Tak som si povedala okej, nechám to tak, nie je to moja relácia, budem odpovedať na otázky, ktoré sa ma pýtal. Iba ma to nebavilo,” zhrnula svoje účinkovanie, ktoré doslova pretrpela.

Obe ho nemusia

Speváčka Katarzia sa o humore Jana Krausa v minulosti vyjadrila v rádiu Wave, že je šovinista. Komička s ňou absolútne súhlasí: „Trochu mám pocit, že je to taký samožerský humor. Pobaviť sám seba, pritom ide o toho hosťa. Či je primárny, alebo ide o to, ako sa Jan Kraus pobaví. Potom, keď pozerám reláciu Karla Šípa a je tam ten istý hosť ako u Krausa, tak sa o tom hosťovi dozviem oveľa viac. Kraus ma vôbec nezaujíma. Má šovinistický spôsob vyjadrovania,” uzavrela.

Foto: profimedia, youtbe instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ostala znechutená. Jan Kraus si ju pozval do šou, tá mu naložila. Jedno veľké sklamanie!

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti