eReport.sk
Predstavitelia hnutia Progresívne Slovensko, foto:tasr

Opozícia priznala, že premnožené medvede sú problémom, až keď Leyenovej poníka takmer zožral vlkZdá sa to tak dávno, ale ešte pred parlamentnými voľbami sa na niektorých politikov znášala obrovská vlna nenávisti. A to kvôli tomu, že títo politici bili na poplach kvôli premnoženým medveďom a hovorili, že situáciu už treba začať riešiť.

Medvede sú problémom

Dnešná opozícia aj rôzne združenia ju obviňovali z vyvolávania umelého problému a z negatívneho vzťahu k prírode. Ako už je tradičné v týchto kruhoch, bola to doslova kampaň zosmiešňovania a žlče.

Medzitým vláda konala, pravidlá sprísnila a problémové zvieratá začala riešiť. To už ale pod vplyvom stále sa množiacich videí ukazujúcich zvieratá v zastavaných oblastiach opozícia stíchla. A časť médií začala konečne uverejňovať objektívnejšie reportáže o tom, že problém už je naozaj vypuklý. 

Vlk a Von der Leyenová

A nie, európske orgány sa kvôli odstrelom do nás nepustili. Naopak, v zime aj samotná šéfka Európskej komisie Ursulavon der Leyenová začala volať po prísnejšej regulácii iného dravca, vlka. A to potom, ako jej jeden napadol jej poníka. 

Akokoľvek to znie smiešne, možno aj to, že modla progresívcov z Bruselu sa takto vyjadrila, nakoniec zavážilo a atmosféra sa zmenila. 

Dnes sú všetci s riešeniami spokojní. Ale trvalo to dlho, kým sme sem dospeli, cez zbytočné prekrikovanie sa a nenávistné reči.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Opozícia priznala, že premnožené medvede sú problémom, až keď Leyenovej poníka takmer zožral vlk

Odoberať
Upozorniť na
11 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: