eReport.sk
Lucia Szabová, foto:ig/oktagonmma

Oktagon 21 patrí Buchingerovi, Szabová si poradila s olympioničkou!

Jubilejný Oktagon 21 je za nami! Titul prvého turnaja v novom desaťročí získal veterán MMA Ivan Buchinger, ktorý v prvom kole porazil Ronyho Paradeisera sumbisiou.

Buchinger si pripísal pri svojom debute v organizácii Oktagon, premiérový titul a celkovo si pripísal na konto tretí veľký úspech.

Foto: ig/oktagonmma

Zaujímavý zápas a jeden z tých najlepších dnešného večera, bola konfrontácia medzi slovenskou bojovníčkou Luciou Szabovou a Rizlen Zouakovou. Dvojnásobnú účastníčku olympijského turnaja v džude dokázala Bratislavčanka zdolať v druhom kole vďaka technike, tzv. páka na ruku.

Lucia Szabová

Foto: ig/oktagonmma

V dlho očakávanom zápase Gábora Borárosa s Matúšom Juráčekom si lepšie počínal český zápasník. Bojovný výkon rodákovi z Dunajskej Stredy nestačil a tak uštedril druhú prehru v rade. Na Borárosa sa vzniesla obrovská vlna kritiky od fanúšikov MMA, ale aj od promotéra Oktagonu Ondřeja Novotného. Ten na jeho adresu kritické slová nešetril a odporučil 29-ročnému zápasníkovi aby sa rozhodol, kam by chcel aby jeho kariéra ďalej smerovala. Narážal na kolísavosť jeho výkonov. Podľa neho za to môže prehnaná aktivita na sociálnych sieťach či nevhodná spoločnosť, ktorá bývalú hviezdu MMA limitujú.

Foto: ig/oktagonmma

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne v športe

Futbal, hokej

Politika

Správy

Šport