eReport.sk
Foto: tasr

OHAVNÉ Dievča vylákali na vakcínu proti koronavírusu. Potom ju znásilnili

Súčasná situácia v Indii je katastrofálna. Krajinu sužuje druhá vlna koronavírusu a denne hlásia 400 000 nových prípadov nakazených. Túžbu dostať sa z neľahkej situácii a po vakcíne proti Covid 19 zneužili dvaja mladíci, ktorí nechutne zneužili mladé dievča. Nemala ani 18 rokov.

Indiu momentálne trápi druhá vlna pandémie, ktorá v krajine prepukla naplno. Miesta v nemocnici sa minuli a tak ľudí vyšetrujú aj na ulici. Telá zosnulých pália a niektoré mestá hlásia, že už došli vakcíny. Na znak súcitu a solidarity Indii pomohlo mnoho krajín. Napríklad USA a Británia im poslali pľúcne ventilátory a vakcíny. To však nie je všetko, s čím tam musia bojovať.

India sa už dlhodobo považuje za najnebezpečnejšiu krajinu pre ženy a dievčatá. Svedčí o tom aj prípad z mesta Patna, kde dvojica mužov nalákala mladé dievča na vakcínu proti koronavírusu. Zatiahli ju do opusteného, tmavého domu. To čo nasledovalo, by si poniektorí nevedeli ani predstaviť. Mladíci ju skupinovo znásilnili, informoval o tom zahraničný portál Daily Mail.

Zdroj: tasr

Dievča si vyhliadli v zdravotníckom centre. Po tom, ako ju pohlavne zneužili sa jej podarilo utiecť domov, kde rodina okamžite zalarmovala políciu. Na stanici opísala hrôzy, ktoré musela prežiť. Podľa jej slov, jej mladíci zapchali ústa, zviazali jej ruky aj nohy a striedavo ju znásilňovali. Pritom nemá ani 18 rokov. Keďže útočníkov bola schopná dokonalo identifikovať, polícia začala hneď jednať. Podľa správ, muži sa volajú Rocky a Montu. Momentálne sa nachádzajú vo väzbe a čakajú na súd.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport