tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Vianočný stromček, foto: profimedia

Odviažte sa! Dovolené je všetko, buďte kreatívni, radia odborníci na vianočné trendy

V akých farbách si vyzdobíte vianočný stromček, je len na vás. Overenou klasikou nič nepokazíte, ale zmena je život.  Ak však chcete byť toho roku trendy, máme pre vás zopár tipov.

Sofistikovaní odborníci, teda hlavný prúd, sa zhodli na troch zaujímavých farebných kombináciách. Okrem klasických vianočných gúľ budete v ich prípade tento rok  potrebovať aj ozdoby atypických tvarov, listy, vetvičky, čipky, lesklé i matné prvky, stužky…

Zelený – stromček sa nestratí

Na prvé počutie nezmysel, na druhé skvelý nápad. Obavy z toho, že sa pod ozdobami stromček stratí, sú zbytočné. Jeho základom je kombinácia tmavej a sýtej zelenej, ku ktorej pridáte sivú, béžovú, červenohnedú a bordovú. Táto zemitá kombinácia si na dozdobenie vyžaduje rôzne listy a vetvičky, ktoré môžu byť prírodné alebo umelé.

Hodvábny priťahuje pastel

Veľmi decentne vyzerá kombinácia ozdôb v pastelových farbách – levanduľa, jemná ružová, vanilková a bledohnedá s meďou – ktorá sa týka nielen samotných ozdôb ale aj osvetlenia. K dokonalosti tejto verzie je vhodné stromček doladiť čipkou, stužkami, organzou, saténom, hodvábom, a to buď v matnom, alebo v kovovom prevedení.

V znamení dúhy

Skúste si predstaviť tie najkrajšie farby v jemnučkom pastelovom vyladení, ktoré nekričia, skôr upokojujú. Hoci je farieb veľa, sú veľmi príjemné na oči a môžete ich na stromček navešať veľa. Vznikne kompaktný celok, ktorý stačí zvýrazniť príjemnými svetielkami.

Pozrite si našu galériu, možno zmeníte pôvodné plány

Ružový s perlami

Pre milovníkov jemnosti je ružová priam dokonalá. Môžete použiť jeden odtieň, ale keď sa s nimi vyhráte a pospájate ich viac, výsledkom bude nežný a elegantný stromček. Doviesť k dokonalosti ho môžete priehľadnými krištáľovými ozdobami. Ak sa vám žiada, aby bol, povedzme, bohémskejší, pridajte perlové ozdoby. Výsledkom budete ohromení.

Ružový s eukalyptom

Veľmi trendy je toho roku stromček s ružovými ozdobami, ktorý má výrazný eukalyptový „štich“. Je to jednoduché, do ružového stromčeka sem-tam nahodíte ozdobu výraznej eukalyptovej farby. Vyzerá to famózne.  

Pre odvážnych

Ak sa nebojíte výrazných farieb, ružovú pokojne vynechajte a dajte ho celý „na eukalyptus“. V súlade s tohoročnými trendmi budete aj pri kreovaní stromčeka v pastelových odtieňoch modrej, fialovej alebo s cyklámenovej s bielou a striebrom.

Pozrite si našu galériu, rôzne odtiene sú výhra


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Odviažte sa! Dovolené je všetko, buďte kreatívni, radia odborníci na vianočné trendy

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku