eReport.sk
Ilustračné foto. Zdroj: shutterstock

Odpočívaj v pokoji Wednesday. Zomrela herečka Lisa Loringová, jej predstaviteľka

Odpočívaj v pokoji Wednesday. Vo veku 64 rokov zomrela americká herečka Lisa Loringová, ktorá sa preslávila detskou úlohou Wednesday Addamsovej v televíznom seriáli Rodina Addamsovcov (1964-1966). Informovala o tom v pondelok spravodajská stanica Sky News s odvolaním sa na týždenník Variety.

Z domácej politiky

  1. Petr Pavel o týždeň pricestuje na Slovensko
  2. K protestu ZMOS sa pridal aj Zvolen
  3. Nie je vojnou USA s Ruskom
  4. Generálny prokurátor SR Maroš Žilinka považuje navrhovanú novelu Trestného zákona za kvalitný legislatívny materiál, ktorý má jeho plnú podporu.

Loringová zomrela v sobotu večer v kalifornskom Burbanku na komplikácie spojené s mŕtvicou, ktorú spôsobil vysoký krvný tlak, uviedla pre daný magazín jej dcéra Vanessa Foumbergová.

Odpočívaj v pokoji Wednesday

Loringová mala šesť rokov, keď sa zhostila úlohy Wednesday Addamsovej – pochmúrnej, smrťou posadnutej, vrkočatej dcéry rodiny Addamsovcov. Dovedna vzniklo 64 dielov tohto TV seriálu, v roku 1977 bola nakrútená špeciálna celovečerná časť.

Loringová účinkovala aj v televíznych seriáloch Dr. Kildare, The Girl from U.N.C.L.E., The Pruitts of Southampton, As the World Turns, Search for Tomorrow, ako aj v niekoľkých filmoch.

Zo života

Loringová, rodená Lisa Ann DeCincesová, sa narodila v roku 1958 na Marshallových ostrovoch, v tom čase známych ako Poručenské územie Tichomorských ostrovov (TTPI). Krátky čas vyrastala na Havaji, potom sa s matkou presťahovala do Los Angeles, kde sa ako trojročná začala venovať detskému modelingu.

Loringová bola štyrikrát vydatá, ani jedno z manželstiev však nevydržalo. Zanechala po sebe dcéry Marianne a Vanessu.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Odpočívaj v pokoji Wednesday. Zomrela herečka Lisa Loringová, jej predstaviteľka

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti