eReport.sk
Soukromé rozloučení s Hanou Krampolovou,Image: 551303275, License: Rights-managed, Restrictions: Při použití tohoto snímku povinnost uvést kredit ve formě: Pavel Machan / CNC / Profimedia, Model Release: no

Odpadnete! Dáda Patrasová zhodila šaty a predviedla postavičku

Dokazuje, že do starého železa nepatrí a život ju baví aj bez exmanžela.

Korona opatrenia povolili a prvé čo sa rozhodla Dáda Patrasová (65) urobiť, je vyraziť na dovolenku. Po tom, čo sa jej manžel nedávno rozišiel s mladou milenkou Luciou Galamovou, ona dokazuje, že ju to vôbec netrápi. Je síce v babičkovskom veku, ale udržiavaná Patrasová na seba ešte vie strhnúť pozornosť. Nehanbí sa to ukázať. Svoje prednosti vystavila na obdiv. Slováček nech sa teraz sťahuje k synovi.

Utiekla do Španielska: „Starajú sa tu o mňa ako o kráľovnú. Takto dobre som sa už dlho nemala. Je tu nádherne, jeme jednu delikatesu za druhou a celé dni sa smejeme. Nie, chlapi nám naozaj nechýbajú,” opísala svoju dovolenku pre extra.cz. „Opaľujeme sa, chodíme na prechádzky a dávame si skvelé španielske jedlo. Je nám fantasticky,” dodala. Po rozchode hudobníka a jej stále zákonitého manžela s o tridsať rokov mladšou priateľkou všetci čakali, že zaujme ku krachu ich vzťahu stanovisko. Ale tej je to jedno: „Pre mňa je podstatné len to, aby som bola spokojná. A to teraz som. Nič iné neriešim. A veľmi sa teším na malých divákov, keď bude zase príležitosť vystupovať,” dodala.

PATRASOVÚ V PLAVKÁCH NÁJDETE V GALÉRII!

Foto: profimedia

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport