eReport.sk
Pellegrini ostro kritizuje Ódora
Predseda vlády SR Ľudovít Ódor. Foto: tasr

Ódor po poslednom rokovaní jeho vlády: Prial by som si, aby sme sa na Slovensku správali k sebe slušnejšie

Hoci sme sklamaní a frustrovaní, nemali by sme sa k druhým správať zle. S výzvou, nech v spoločnosti i politickom živote zavládne na Slovensku väčšia slušnosť, zakončil predseda vlády Ľudovít Ódor svoju podľa všetkého poslednú tlačovú konferenciu po rokovaní jeho kabinetu.

Ódor po poslednom rokovaní jeho vlády

Zopakoval tiež slová, že sa spolu s kolegami z vlády snažili počas predchádzajúcich piatich mesiacov priniesť inú politickú kultúru a nezaťažovať verejnosť ani subjektívnymi emóciami prednesenými na sociálnych sieťach, ani vzájomnými hádkami. „Chceli sme ukázať, že sa to dá urobiť inak, a myslím si, že sa nám to aj podarilo a posunuli sme Slovensko kúsok dopredu,“ uviedol premiér, ktorý predpokladá, že už v stredu (24. 10.) odovzdá post novému predsedovi vlády. „Poprajem mu všetko dobré, bude to štandardné, ľudské,“ dodal o odovzdávaní úradu.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Cesta za demokraciou
  2. Majú už dosť ich útokov

O svojej budúcnosti sa zatiaľ nerozhodol. „Doprajem si trochu oddych a v pokoji zvážim, aké budú moje ďalšie kroky, je možné aj to, že ostanem aktívny v ekonomicko-finančnej oblasti, ale nechcem prijímať rýchle rozhodnutia,“ povedal.
     

Posledné stretnutie s Čaputovou

Vláde odborníkov sa poďakovala za odhodlanie a ochotu, za to, že vstúpili do verejnej služby. Mnohí z vás ste museli prerušiť vašu profesionálnu kariéru a išli ste do neznáma. Zároveň sa vám chcem poďakovať za vašu profesionalitu a v neposlednom rade za váš príspevok k zvýšeniu politickej kultúry a komunikácie, ktorá je na Slovensku čoraz vzácnejšia,“ dodala prezidentka. „Slovensko takých ľudí, ako ste vy, veľmi potrebuje,“ zdôraznila.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ódor po poslednom rokovaní jeho vlády: Prial by som si, aby sme sa na Slovensku správali k sebe slušnejšie

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie