tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Tatiana Gregor Brzobohatá, foto: profimedia

Odkaz rozvedenej Kuchařovej svojmu bývalému. Už ho nechcem stretnúť!

Rozvod Taťány Kuchařovej a Ondreja Gregor Brzobohatého prebehol až prekvapivo rýchlo. Bývalí manželia majú za sebou už všetky oficiality a definitívne sú rozvedení. Ani mesiace po šokujúcom rozchode však modelka nedokáže prehrýzť potupu, ktorú jej spôsobil.

Informácie o rozvode pre program Showtime potvrdila aj samotná Taťána. Redaktori sa jej spýtali na to, či je teraz v kontakte so svojím bývalým. Na to im dala ráznu odpoveď, ktorá nasvedčuje tomu, že sa jej ešte rany na srdci nezahojili. „Nejde to, vôbec už nechcem,“ povedala veľmi úprimne.

K Ondrejovmu vzťahu so Zuzanou Pilnou sa od začiatku odmietala vyjadrovať. Všetkých novinárov odporučila na svojho partnera, aby túto nepríjemnú situáciu vysvetlil on. Kuchařová povedala, že po rozchode mala len dve možnosti – zložiť sa alebo ísť ďalej. Podľa nej bola zrejme zámerom jej bývalého prvá alternatíva.

Ťažké obdobie s patologickými klamstvami

Od oficiálneho potvrdenia rozvodu tohto páru sa bývalá miss snaží zapracovať na svojej psychike. Netají sa tým, že to bolo pre ňu veľmi komplikované, preto sa snažila prečistiť si hlavu aj na rôznych dovolenkách.

„Bolo to veľmi ťažké a náročné. Myslím, že sa to dalo urobiť lepšie, s nejakou úrovňou. Takto sa ukázalo, ako to je. Boli to do poslednej chvíle patologické klamstvá. Po ôsmych rokoch, keď niekoho miluješ i s temnými stránkami, príde zlom. Ešte je to čerstvé, ale chce to čas,“ vyzradila svoj názor na aktuálnu situáciu.

Viac sa dozviete:

Kuchařová priznala, že si teraz užíva výhody single života. Napriek tomu ju viacerí ľudia neustále s niekym spájajú. Ona už voči tomu nebojuje a sústredí sa na svoje súkromie.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Odkaz rozvedenej Kuchařovej svojmu bývalému. Už ho nechcem stretnúť!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku