eReport.sk
Kate Middleton
foto: profimedia

Od svadby Kate a Williama uplynulo už 10 rokov: Toto je príbeh ich lásky!

Dnes majú princ William (38) a Kate Middleton (39) desaťročné výročie od svadby. Ich vzťah pôsobí na prvý pohľad idylicky, no kríza sa nevyhla ani tomuto kráľovskému páru. Dokonca sa na istý čas rozišli. Toto je príbeh ich lásky!

Zoznámenie:

S princom Williamom sa Kate Middleton zoznámila na Univerzite v St. Andrews. Nasledovník britského trónu si ju po prvýkrát všimol keď predvádzala oblečenie na módnej prehliadke. V priesvitnom modele ho zaujala na prvý pohľad. Ich priateľský vzťah časom prerástol do partnerského. Začali spolu randiť pravdepodobne v roku 2003. O dva roky neskôr skončili školu a ich zamilovanosť bola obrovská!

Rozchod a návrat:

Napriek tomu, že sa zdalo, že ich vzťah je zaliaty slnkom, nasledovala studená sprcha. 14. apríla oznámil ich rozchod denník The Sun, vzápätí to potvrdilo aj BBC. William a Kate svoj rozchod oznámili vo švajčiarskom Zermattu. Kráľovské kruhy vtedy reagovali tak, že nebudú komentovať princov osobný život.

V tom istom roku sa však objavili špekulácie o obnove ich vzťahu. Objavili sa totiž bok po boku na jednom večierku. V júli sa Kate zúčastnila spomienkového koncertu za princeznú Dianu vo Wembley. To, že sa princ a jeho priateľka opäť uzmierili sa ukázalo v roku 2010, kedy sa pri návšteve Kene zasnúbili.

William požiadal Kate o ruku pri jazere Rutundu. Rozhodol sa, že je to výnimočné miesto pre takýto vážny krok. Zarezervoval tam chatu a celý deň spoločne prežili rybolovom. Keď sa potom vrátili do chaty, princ pred Kate pokľakol a navliekol jej prsteň so zafírmi, ktorý kedysi patril jeho matke Diane.

Kráľovská rodina ich zásnuby oznámila v novembri 2010. Kate oficiálne predstavili verejnosti až v roku 2011, iba dva mesiace pred svadbou. S princom Williamom navštívila slávnosť v severnom Walese. Po prvýkrát tak oficiálne s budúcim manželom vykonávala kráľovské povinnosti.

Svadba:

Svadba sa konala v piatok 29. apríla v roku 2011 pod záštitou kráľovskej rodiny a Anglikánskej cirkvi v opátstve Westminster. Williamov svedok bol mladší brat Harry, po boku Kate stála jej sestra Pippa. Obradu a následnej oslavy sa zúčastnilo mnoho slávnych osobností a panovníkov.

Narodenie detí:

Ostro sledovanému páru sa v roku 2013 narodil syn George Alexander Louis, ktorý má dnes sedem rokov. V poradí následovníkov trónu je princ George tretí v poradí. Už o rok neskôr bola vojvodkyňa z Cambridgu opäť tehotná. Jej dcéra Charlotte Elizabeth Diana prišla na svet v roku 2015. Je štvrtou nasledovníčkou trónu. O tri roky neskôr sa Kate a William mohli radovať z tretieho potomka. Ich tretie dieťa, syn Louis Arthur Charles je piatym nasledovníkom trónu. Rodina pôsobila nesmierne idylicky. Je radosť sledovať tento kráľovský pár. Vždy sú dobre naladení, usmiatí a priateľskí. Na sociálnych sieťach sa neváhajú podeliť o krásne momenty z ich rodinného života.

Kríza:

O slávnom páre sa vždy hovorí len v pozitívnom duchu. No média už viackrát špekulovali o ich kríze. V roku 2019 sa počas rozhovoru pre BBC stalo niečo nezvyčajné. Kate a William sedeli vedľa seba a vojvoda nežne chytil manželku za rameno, no ona sa prudko mykla. Vraj to malo znamenať, že to medzi nimi neklape, tak ako by malo.

Opora:

Istá je však jedna vec. Kate je Williamovi veľkou oporou. Bola to práve ona, kto umožnil manželovi rozhovor s princom Harrym na pohrebe princa Philipa. Celá rodina je totiž po rozhovore s Oprah Winfrey voči Harrymu zaujatá a nahnevaná. Zapojila sa s bratmi do debaty a potom diskrétne odišla.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti