eReport.sk
Andrea Verešová, foto: profimedia

Od manžela dostala exkluzívny dar: Andrea Verešová v úplnej romantike!

Modelka Andrea Verešová (41) dostala k narodeninám od manžela exkluzívny darček. Vybrali sa na najromantickejšie miesto sveta!

Niektoré ženy dostanú na narodeniny a kvety a bonboniéru, prípadne parfém. Slovenská modelka Andrea Verešová však od manžela dostáva oveľa drahšie a romantickejšie darčeky. K 41. narodeninám od neho dostala luxusný pobyt, o ktorom sníva množstvo žien. Andrea si mohla užiť pobyt na gréckom Santorini.

Viac sa dozviete:

Romantické miesto v Stredomorí jej prisalo. Na fotografiách ladila svoje outfity tak, aby korešpondovali s bielo – modrou architektúrou. Andrea sa predviedla v miniatúrnych bikinách, ale aj v stylingoch ladených do biela a modra.

Podľa fotografií vidieť, že si dovolenku užili s manželom Danielom len vo dvojici. Ich deti na fotografiách chýbajú. „Ďakujem za krásny narodeninový darček láska moja. Už dlho som o tom snívala. Santorini je nádherný ostrov a mestečko Oia je prekrásne. Výlet stál za to, aj keď Dan nie je práve turistický typ, bol nadšený. (Ale nebudem klamať, že najviac sa tešil, kedy sa budem môcť konečne vykúpať v mori a najšťastnejší bol až na pláži). Inak more je tu na Santorini tiež krásne a nájdete tu hneď niekoľko nádherných pláží a krásnych barov, za celkom rozumné ceny,“ odkázala svojim fanúšikom modelka. Možno ich chcela inšpirovať, ale realita je taká, že bežne Slovenky takéto dary nedostávajú.

Zdielať / poslať / tlačiť
KOMENTÁRE / KOMENTOVAŤ
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport