eReport.sk
horoskop
horoskop

Od 9. 7. 2021 do 16. 7. 2021

Týždenný horoskop

Baran, väčšinu týždňa vládne pocit pokoja – až kým sa neskončí…

V pondelok 12. júla by ste mohli mať pocit, že vidíte do hláv iných ľudí a budete mať chuť ich motivovať. Uvidíte ich všetkých okolo vás ako šachové figúrky. Budete si môcť prezrieť rôzne stratégie, ktoré používajú, aby dosiahli to, čo chcú. To vám môže pomôcť vytvoriť pozíciu, aby ste pomohli iným a získali tým niečo aj pre seba.

V utorok 13. júla tvorí Venuša v Levovi spojenie s Marsom vo vašom dome dobrodružstva a romantiky. Možno budete mať chuť riskovať. Objavuje atraktívna vyhliadka na lásku (alebo aspoň zamilovanosť). Teraz už nemyslíte na nič iné. Dnes sa môžete posnažiť vytvoriť nejaký romantický vzťah. Barani, začnite tým, že pošlete srdce a uvidíte, čo sa stane, keď zaklopete na dvere lásky.

Láska

Keď 11. júla vstúpi Merkúr do vášho empatického štvrtého domu, prehĺbi to vašu potrebu emocionálneho spojenia v rozhovoroch s partnerom. Presiahnite rámec intelektuálnej zvedavosti a vytvorte si navzájom bezpečný priestor, kde môžete byť obaja zraniteľní. Možno zistíte, že niekoho spoznáte oveľa hlbšie a umožníte mu vybudovať si dôveru.

13. júla sa Venuša spojí s Marsom a táto energia bude veľmi vášnivá (a dokonca aj sexuálna), takže sa nečudujte, ak vašim túžbam ťažko odoláte. Môžete prežiť svoje najodvážnejšie fantázie.

Táto fantázia bude ešte živšia, keď slnko vo vašom emocionálnom štvrtom dome vytvorí 15. júla trigón s Neptúnom vo vašom imaginatívnom dvanástom dome. Nechá vás to ignorovať hranice reality a dostane vás to do niečoho zvláštneho, úžasného. Avšak 17. júla môže byť ťažké vyvážiť váš osobný život s vašim profesionálnym životom, pretože slnko sa stavia proti Plutu vo vašom autoritatívnom desiatom dome. Pamätajte – učenie sa, ako udržiavať túto rovnováhu, je vždy proces.

Ďalšie znamenia:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 9. 7. 2021 do 16. 7. 2021

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti